Para Kazanma Siteleri

Okuma Süresi: 2 dakika

Malumunuz, internette para kazanmaya yönelik bir web sitesi olarak tabiri caizse rakiplerimizi de önemsiyoruz. İnternette, evde veya offline olarak bilgisayar. Pasif gelir veya aktif gelir ile ya da yatırım ile para kazandırmaya yönelik tüm siteler ele alındığında özellikle Türkçe olan bloglar, kanallar veya sosyal ağlardan bazı kriterlere göre ince eleyip sık dokuyarak olabildiğince objektif şekilde bir liste hazırlayalım. Bu listeyi günden güne sizin yorumlarınızla beraber güncellemeyi düşünüyorum.

İnternetten para kazandıran siteler için en önemli kriter sanırım hangi konu olursa olsun o konuda olabildiğince detaya inmek. Çünkü detaya inmeden üstü örtülü biçimde yarım yamalak konular yazıp veya videolar çekip boşa zaman harcattıran hatta daha kötüsü sırf para kazanmak amacıyla kontrolü bile sağlanmadan referans link vererek para kazanmayı amaçlayan bolca web sitesi veya kanal mevcut. İşte bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı Bu listeyi hazırladığım sıralarda aklıma gelmeyen birçok site olabileceği gibi yanlışlık eseri elediğim web siteleri de illaki olacaktır. O halde şimdi bu sitelere bir gözatalım.

Para Kazanma Web Siteleri
R10.net Webmaster Forumu
Mehmet Hamdi Bol Youtube Kanalı
Para Parala Oyundan Para Kazandıran Site Tanıtımları

Şimdilik listeyi çok kısa tutuyorum. Zaman ilerledikçe yazdığım web sitelerini de daha detaylıca tanıtacağım. Ayrıca sizin bu konuya yazdığınız yorumlar ile birlikte listeyi güncelleyip daha da artıracağım tabiki.

parakazan

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Yapılan yorumlar
1 Yorum cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En ateşli yorum dizisi
2 Yorum yazarları
Sümeyye NurMehmet Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Sümeyye Nur
Ziyaretçi
Sümeyye Nur

Güzel bir liste olmuş. Para kazanmak adına arşivlemek adına para kazanma web siteleri listesine mutlaka ihtiyacımız olacaktır. Ayrıca kategori bazında bilgiler güncelliğin yanı sıra bilgi birikimi de gerektireceğinden dolayı birçok siteyi ele alabilecek bir yaklaşım göstermek ve üstelik kendi kategorisinde bu özveriyi göstermekte ayrı bir taktir konusu.

Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

eğer bir websiteniz varsa r10 gibi sitelerden ticaret ilanı açıp, tanıtım yazısı satışı yaparak güzel gelirle elde etmeniz mümkün. bir süre sonra ticaret puanınız artıp güvenilir bir kullanıcı olunca daha rahat müşteri de bulursunuz.

Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

bu arada mehmet hamdi beyin youtube videolarında gerçekten de oldukça güzel öneriler ve faydalı bilgiler var. izlemenizi tavsiye ederim.