parakazan

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

10
Kimler Neler Demiş?

avatar
10 Yapılan yorumlar
0 Yorum cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En ateşli yorum dizisi
10 Yorum yazarları
Kripto ElifCeyda MolaFatihİsmailFırat Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Kripto Elif
Ziyaretçi
Kripto Elif

Her vade için kazanılan faiz oranını gösteriyor.
Ve totalde kazanılan miktarı gösteriyor.
Aslında bir de toplam kazanılan kar yüzdesini gösterse güzel olabilir.

Ceyda Mola
Ziyaretçi
Ceyda Mola

anapara, vadesonu tutarı ve vade sayısı girildiğinde her vade için fazit tuarını ve toplam kar’ı hesaplayan güzel bir web uygulaması olmuş. Hızlı hesaplamalar için kullanışlı.

Fatih
Ziyaretçi
Fatih

Gerçekten bu sistemi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Oldukça faydalı bir araç ve çok işime yaradı. Faiz oranını sorunsuz bir şekilde hesaplıyor kesinlikle tavsiye ederim.

İsmail
Ziyaretçi
İsmail

Bileşik faiz hesaplıyor şuan ortalama olarak tüm bankların faiz oranları %20 civarlarında, son 2 gündür altında çok ciddi bir artış oldu, takip etmekte fayda var.

Fırat
Ziyaretçi
Fırat

Gayet başarılı bir araç olmuş. Elinize emeğinize sağlık. Aslında bununla birlikte, kredi tutarını girdiğimizde otomatik bankaların faiz oranlarını gösteren bir araçta yaparsanız, tek kelimeyle muhteşem olurdu.

Onair
Ziyaretçi
Onair

Faiz oranları gerçekten oldukça fazla bütün bankalar faizin dibine vurmuş durumda en uygun kredi veren banka uygulaması gibi bir öneri de olabilir diye düşünüyorum.

Engin
Ziyaretçi
Engin

Faiz hesapları bazen çok karışık olabiliyor. Sunduğunuz yöntem oldukça basit ve sade bir şekilde gerekli hesaplamayı yapıp doğru sonucu veriyor. bir soru işaretine yer bırakmıyor. Teşekkürler

egeerkek1
Ziyaretçi
egeerkek1

Gayet yararlı bir sistem ve kafa karıştıran bir durum yok. Emeklerinize sağlık.

Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

Sade ve güzel bir araç olmuş. Karışıklık yok reklam yok cart curt yok. hesaplamalar ise olduka doğru. ama yusuf arkadaşında dediği gibi faiz oranları baya oynak olduğundan sürekli olarak takip etmek gerekecek

Yusuf Samet Akkaya
Ziyaretçi
Yusuf Samet Akkaya

Faiz oranlarının hop oturup hop kalktığı bi ülkede en lazım uygulama bence