Yasal Uyarı

Web sitemizden yer alan tüm sayfalar geçerli olmak üzere; paylaşımların, yorumların ve bilgilerin hiçbiri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri ile yatırım yapacak kişiler arasında gerçekleşir ve web sitemiz bu bağlamda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Web sitemizde yer alan bilgilerin (yorumların, grafiklerin, önerilerin) tamamı fikir kapsamında olup kişisel deneme yanılma yöntemlerinin sergilenmesinden ibarettir. Bu nedenle web sitemizde yer alan bilgiler ne kadar iddialı olursa olsun sizin bu bilgileri kişisel araştırmalarınız ile gözden geçirmeniz tavsiye edilir dolayısıyla web sitemizde yer alan bilgilerin tamamı sizin beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Web sitemizde yer alan “para kazanma” ile ilgili bilgilerin ve “yatırım” ile ilgili önerilerin tamamı fikir kapsamındadır. Bu fikirler gerek grafik sonuçları gerek yazılı bilgiler olabildiği gibi video ve fotoğraf ile daha önce ulaşılan sonuçlar sergilenebilir. Bu sonuçlar geçici veya bir kereye mahsus olabilme ihtimali olup karar dayanağı oluşturması hususunda herhangi bir teminat veya garanti oluşturmamaktadır. Bu sebepler ile yaptığınız ve yapacak olduğunuz yatırımlarda web sitemiz hiçbir sorumluluğu kabul etmez. Web sitemizde yer alan bilgiler dahilinde, verilmiş olan uygulamaları doğru veya yanlış her ne şekilde olursa olsun uygulanması durumunda uğranacak maddi zarar, manevi zarar ve kâr mahrumiyeti durumunda veya her nasıl olursa olsun uğranabilecek zararlar hiçbir şekil ve surette web sitemiz sorumlu tutulamayacaktır.

Gerek veriler, gerek grafikler gecikmeli verilebileceği gibi, eksik veya yanlış yansıtılma olasılıkları bulunmaktadır. Hosting veya bot kaynaklı oluşacak problemlerden ya da verilmiş olan grafik değerlerinden ötürü oluşacak kâr/zarar tüm olasılıklarıyla birlikte tamamen kendi insifiyatinizde ve sorumluluğunuzdadır. Bu nedenler ile birlikte web sitemizde yer alan bilgiler ile verdiğiniz kararlar için yayınlanan tüm bilgilerin fikir kapsamında olduğunu ve web sitemizin bu konuda mesuliyet kabul etmediğini kabul etmiş bulunuyorsunuz.