CS GO Oynayarak Para Kazan

Okuma Süresi: 4 dakika

İnternetten para kazanma yöntemlerinden birisi de oyun oynayarak para kazanmaktır. Profesyonel bir oyuncu olup para kazanmanın yanısıra farklı taktikler ile de CS GO oynayarak para kazanma yapabilirsiniz. Steam oyunlarından CS GO oynarak nasıl para kazanılır? CS GO para kazanma yöntemleri ve Bu taktikleri maddeler halinde işleyeceğim.

CS GO Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?

CS GO: Global Offansive (CS Go Nasıl İndirilir?)

Counter Strike: Global Offansive yani CS:GO oyununu steam üzerinden üstelik bedavaya indirirek oynayabilirsiniz. Steam İndirmek için Tıkla

Steam’i indirdikten sonra Steam arayüzünden Kütüphaneler kategorisindeki araçlar bölümünden indirebilirsiniz.

CS GO Oynayarak Para Kazanma Taktikleri

  • CS GO’da Kutu Açarak Para Kazan

Steam üzerinden oyunu indirip oynayabilirsiniz. Oynadığınız oyunda ne kadar başarılı olursanız o kadar üst rütbeye çıkabiliyorsunuz tabi bunun için takım arkadaşlarınız, yaptığınız pratikler ve takım arkadaşlarınızla kurduğunuz diyalog’da önemli. Oyunu oynarken arada bir ortalama 5 oyunda bir Kutu kazanıyorsunuz. Maddi değeri olan bu kutulardan item’ler elde ediyorsunuz. Silah veya bıçak modifiyeleri kazanıp bunları satabilirsiniz. Öyle ki bazı itemlerin fiyatı (Özellikle bıçaklarda) 1500 doları bile bulabiliyor. Kazanmış olduğunuz itemleri steam parazında satışa çıkarabilirsiniz. Satışa çıkarılabilecek bir başka site bynogame.com

  • Cs Go’da Al Sat Yaparak Para Kazan

Steam markette veya başka platformlardan aldığınız itemleri farklı zamanlarda fiyatı yükselince satabilirsiniz. Aslında bunun için biraz da piyasanın kurdu olmanız gerekiyor. Piyasa fiyatlarını çok iyi analiz edip gün ve gün takip edin. Göreceksiniz ki itemlerin fiyatları bazen yükselip bazen de düşüyor. Bu yöntem ile ilk etapta bir miktar para yatırmanız gerekiyor olsa da sistemi olarak çalışıp piyasa analizini yaparsanız ilk yönteme oranla çok ama çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

  • CS Go’da Yayıncı Olarak Para Kazan

Oynamış olduğunuz oyunları bir Youtube kanalı oluşturarak burada paylaşabilirsiniz. Bu durumda hem network’ünüz gelişecek hem youtube geliri elde edebilecek, hem skinleri satma kolaylığına erişebilecek, hem de çeşitli sponsorlar ile işbirliği yapabileceksiniz. Ayrıca eğer bir youtube kanalı açmaya karar verdiyseniz Youtube’da Para Kazanma Şartları ve Youtube’da Para Kazanma Yöntemleri bölümlerini okuyabilirsiniz. Ayrıca Youtube dışında Twitch platformunda da yayıncı olabilirsiniz.

Bu iki yöntemin dışında farklı taktikler ile de para kazanabilirsiniz. Bunları maddeleştirmeyeceğim çünkü tamamen stratejiye ve emeğinize bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin CS Go ile ilgili web siteleri veya sosyal medya hesapları bazı durumlarda çeşitli kampanyalar yapıyor. Bu kampanyalara katılarak veya sosyal ağlarında aktif olarak çeşitli ödüller kazanabiliyorsunuz. Her ne kadar zor gibi gözükse de eğer sosyal medyalar üzerinde etkin olursanız tanınabilirliğinizi de arttırarak bir network geliştirebilirsiniz bu da sizin para kazanma adına yapabileceklerinizin önünü açacaktır.

parakazan

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Yapılan yorumlar
0 Yorum cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En ateşli yorum dizisi
3 Yorum yazarları
Sümeyye NurCeyda MolaGüven Tavlas Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Sümeyye Nur
Ziyaretçi
Sümeyye Nur

Nakit Parayla Oyun İçi Eşya Ticareti Yapın
CS GO’da eşyaların değeri inanılmaz (şimdiye kadar satılan en pahalı eşya, Dragon Lore – AWP, 61.000$ ‘ın üzerinde gitti!). Ayrıca eşya pazarında para kazanmak için en iyi oyuncu olmanıza gerek yok.

Eşyaları birkaç farklı yoldan alabilirsiniz: oyun içi eşya dağıtımları, içinde değerli bir eşyaya sahip olabilecek kutuları açmak için anahtar satın alabilir ya da Steam Marketplace‘ten ucuza eşyalar satın alabilirsiniz.

Eşyaları aldıktan sonra, onları satın aldığınızdan daha fazla değere satabilirsiniz. Tüm bunları Steam Marketi’nde yapıyorsunuz. Steam satın alarak ve ekstra Steam Kredisi almak için yüksek değere satarak yapabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise alıcı bulmak için özel bir eşya satış sitesine gitmektir.

Başarılı bir skin satıcısı olarak her hafta binlerce dolar kazanabilirsiniz, bu CS: GO oynayarak para kazanmanın gerçek yoludur. CS GO skinlerini işlem yapabileceğiniz kolay bir site için CSGO.CASH‘a göz atın.

Ceyda Mola
Ziyaretçi
Ceyda Mola

Amatör Turnuvalarda Oynayın ve CS GO’da Para Kazanın
Counter-Strike: Global Offensive, 1v1 yarışması için tüm zamanların en iyi oyunlarından biridir. Yeteneklerini test etmek isteyen sıradan oyuncular için, her hafta 1v1 ve çok oyunculu yarışmalar için bir sürü amatör çevrimiçi turnuva var. Çevrimiçi turnuvaları FACEIT ve Toornament gibi platformlarda bulabilirsiniz. Birçoğunun nakit ödülü vardır, böylece iyi takım arkadaşlarınız olduğu sürece CS: GO’nun parasını oynayabilirsiniz.

Nakit para ödüllü yerel LAN partilerini de bulabilir ve her oyuncuya gerçek para kazanma şansı verebilirsiniz. LAN partilerini çevrimiçi olarak bulabilirsiniz, birkaç site LANPartyList ve LANReg‘dir.

Güven Tavlas
Ziyaretçi
Güven Tavlas

Evet, oyunda gerçekten iyiyseniz (kelimenin tam anlamıyla bütün ekibi taşıyabilirsin), isteyen insanlara destek servisi açabilirsiniz. Oyunu takıntı haline getirmiş kişiler ve oyundan zevk alan kişiler bunun için seve seve ödeme yapıyor, ancak ücretlerin tam olarak ne kadar olduğu konusunda emin olmasam da (duyduğuma göre, 1 saatlik bir çalışma = 50-100 TL arası değişiyor ve sıralamanız ne kadar üstteyse o kadar fazla para talep edebilirsiniz).

Profesyonel CS’lerden biri: oyunda iyileşmek isteyenlere kurs bile sunuyor. Dersi 20 kişilik açmışlardı ve ayda 250 TL ödeme şartıyla haftada 2 saat ders alıyorlardı.