CS GO Oynayarak Para Kazan

İnternetten para kazanma yöntemlerinden birisi de oyun oynayarak para kazanmaktır. Profesyonel bir oyuncu olup para kazanmanın yanısıra farklı taktikler ile de CS GO oynayarak para kazanma yapabilirsiniz. Steam oyunlarından CS GO oynarak nasıl para kazanılır? CS GO para kazanma yöntemleri ve Bu taktikleri maddeler halinde işleyeceğim.

CS GO Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?

CS GO: Global Offansive (CS Go Nasıl İndirilir?)

Counter Strike: Global Offansive yani CS:GO oyununu steam üzerinden üstelik bedavaya indirirek oynayabilirsiniz. Steam İndirmek için Tıkla

Steam’i indirdikten sonra Steam arayüzünden Kütüphaneler kategorisindeki araçlar bölümünden indirebilirsiniz.

CS GO Oynayarak Para Kazanma Taktikleri

  • CS GO’da Kutu Açarak Para Kazan

Steam üzerinden oyunu indirip oynayabilirsiniz. Oynadığınız oyunda ne kadar başarılı olursanız o kadar üst rütbeye çıkabiliyorsunuz tabi bunun için takım arkadaşlarınız, yaptığınız pratikler ve takım arkadaşlarınızla kurduğunuz diyalog’da önemli. Oyunu oynarken arada bir ortalama 5 oyunda bir Kutu kazanıyorsunuz. Maddi değeri olan bu kutulardan item’ler elde ediyorsunuz. Silah veya bıçak modifiyeleri kazanıp bunları satabilirsiniz. Öyle ki bazı itemlerin fiyatı (Özellikle bıçaklarda) 1500 doları bile bulabiliyor. Kazanmış olduğunuz itemleri steam parazında satışa çıkarabilirsiniz. Satışa çıkarılabilecek bir başka site bynogame.com

  • Cs Go’da Al Sat Yaparak Para Kazan

Steam markette veya başka platformlardan aldığınız itemleri farklı zamanlarda fiyatı yükselince satabilirsiniz. Aslında bunun için biraz da piyasanın kurdu olmanız gerekiyor. Piyasa fiyatlarını çok iyi analiz edip gün ve gün takip edin. Göreceksiniz ki itemlerin fiyatları bazen yükselip bazen de düşüyor. Bu yöntem ile ilk etapta bir miktar parayatırmanız gerekiyor olsa da sistemi olarak çalışıp piyasa analizini yaparsanız ilk yönteme oranla çok ama çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

  • CS Go’da Yayıncı Olarak Para Kazan

Oynamış olduğunuz oyunları bir Youtube kanalı oluşturarak burada paylaşabilirsiniz. Bu durumda hem network’ünüz gelişecek hem youtube geliri elde edebilecek, hem skinleri satma kolaylığına erişebilecek, hem de çeşitli sponsorlar ile işbirliği yapabileceksiniz. Ayrıca eğer bir youtube kanalı açmaya karar verdiyseniz Youtube’da Para Kazanma Şartları ve Youtube’da Para Kazanma Yöntemleribölümlerini okuyabilirsiniz. Ayrıca Youtube dışında Twitch platformunda da yayıncı olabilirsiniz.

Bu iki yöntemin dışında farklı taktikler ile de para kazanabilirsiniz. Bunları maddeleştirmeyeceğim çünkü tamamen stratejiye ve emeğinize bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin CS Go ile ilgili web siteleri veya sosyal medya hesapları bazı durumlarda çeşitli kampanyalar yapıyor. Bu kampanyalara katılarak veya sosyal ağlarında aktif olarak çeşitli ödüller kazanabiliyorsunuz. Her ne kadar zor gibi gözükse de eğer sosyal medyalar üzerinde etkin olursanız tanınabilirliğinizi de arttırarak bir network geliştirebilirsiniz bu da sizin para kazanma adına yapabileceklerinizin önünü açacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir