parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

Bitcoin Cüzdan Açma (Videolu Anlatım)” için 6 yorum

 • 12 Ekim 2018 tarihinde, saat 19:24
  Permalink

  normalde ilk açacağım zaman onu yap bunu indir şunu gir gibi yazıları okuyup korkmuştum ama şu an yayınlamış olduğunuz videodan görüldüğü üzere işlemler gayet basit. bu tür işlemler yazılmaktan ziyade video ile anlatılınca kullanıların da gözü korkmuyor işlemlerden.

  Yanıtla
  • 19 Ekim 2018 tarihinde, saat 21:44
   Permalink

   bende bu konuda korkuyordum ama video sayesinde açtım. şimdi kendime madencilik için güzel bir ekran kartı aldım ama zararı karşılar mı karşılamaz mı hiç biir bilgim yok. siz başladınız mı hocam madenciliğe taktiği falan var mıdır bunun

   Yanıtla
 • 21 Ekim 2018 tarihinde, saat 16:31
  Permalink

  Bitcoin cüzdanı açma sürecini zorlu bir süreç olarak biliyordum. Ancak sandığımın aksine gayet kolay bir şekilde cüzdan oluşturuluyormuş.

  Yanıtla
 • 25 Ekim 2018 tarihinde, saat 10:26
  Permalink

  özellikle geçen sene yıldızı parlayan ve şu sıralar geçen seneki başarısından hayli uzak olan bitcoin’ne haberleden aşinayım. o zamanlar revaçta olduğu için yatırım yapmayı bile düşünmüştüm ama cüzdanın nasıl açarım nereden bulurum hiç bir bilgim yoktu. yayınladığınız video gerçekten rehber niteliğinde olmuş.

  Yanıtla
  • 26 Ekim 2018 tarihinde, saat 21:01
   Permalink

   şu sıralar etheruiım konusu dönüyor onun içinde bir hesap açmak lazım ama neden nasıl açacağımı bulamadım yeni bir video gelirse güzel olur

   Yanıtla
 • 7 Mart 2019 tarihinde, saat 13:56
  Permalink

  Bende bu Bitcoin cüzdan işlerine yeni merak sardım, video oldukça iyi olmuş. Peki yatırımcılar için öneriler ve ipuçları var mı? Bu konuda da bilgiler verir misiniz?

  Yanıtla

Yorum Yap