Skrill Nedir? Skrill Hesabı Açma

Okuma Süresi: 2 dakika

Skrill eski adıyla moneybookers bir online para çekme ve para kabul etme için kullanılan online cüzdan’dır. Skrill üzerinden kredi kartınız veya banka hesabınızla para gönderebildiğiniz gibi, Skrill’den skrill hesaplarına da para gönderimi yapabiliyorsunuz. Skrill ile ayrıca online ödeme alabilirsiniz.

Skrill, özellikle para almanız için kullanacağınız bir uygulama çünkü bazı hizmet merkezleri yaptığınız işlemler karşılığında ödeme metodlarından biri olarak Skrill’i gösterecektir. Eğer para talep edebileceğiniz başka bir metod yok ise skrill bu durumda sizin için önemli bir alternatif oluyor çünkü Türkiyede paypal’ın kalkmasından sonra hem güvenirliliği hem de geçerliliği bulunuyor.

Ücretsiz olarak buradan kayıt olabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca eğer ödeme alma için sıklıkla kullanmayı düşünüyorsanız yıllık kart ücreti 10€ ödeyerek, mastercart özelliği ile günlük alışverişlerinizde de kullanabiliyorsunuz.

Skrill cüzdanınızdan bankanıza para talep ettiğinizde hem skrill hem de bankanız (Wire Transfer) ücret alıyor. Bu nedenle yaklaşık olarak 30-40 TL gibi bir ücret kesilebiliyor. Ayrıca Skrill ile Türkiyedeki bir kişiden para çekemiyor ve Türkiyedeki bir kişiye para gönderemiyorsunuz. Yani skrill ile yalnızca yurt dışı ile işlem yapabiliyorsunuz.

parakazan

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

6
Kimler Neler Demiş?

avatar
5 Yapılan yorumlar
1 Yorum cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En ateşli yorum dizisi
6 Yorum yazarları
Meryemseracettinmehmet5934erdemMehmet Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Meryem
Ziyaretçi
Meryem

Paypal’ın ülkemizde faaliyetlerini durdurması ardından bir anda ünlenen bir platform Skrill. Fakat yıllar geçmesine kendisini geliştirmesine rağmen bir türlü Paypal’ın yerini dolduramamıştır. Ülke içinde gerçekleştirdiğimiz transferler için Papara gibi platformlar ön plana çıkmaya başladı fakat yurt dışı için bir çözümümüz halen yok.

seracettin
Ziyaretçi
seracettin

Paypal kapanınca piyasa maalesef boşluğa düştü. Bir kereliğine ihtiyaç için skrill hesabı açtım. Açmaz olaydım. İşlem zorluğu zahmeti, para çekme masrafı vs… Bence mecburiyet harici kullanılmaması gereken bir sistem.

mehmet5934
Ziyaretçi
mehmet5934

Bir iş için skrill hesabıma kredi kartından para yatırdım. Bu parayı ne çekebiliyorum nede herhangi bir yerde kullanabiliyorum. Parayı nasıl alabilirim?

erdem
Ziyaretçi
erdem

yakın bir zamanda komisyonlara düzenleme gelecekmiş. eğer gelirse o zaman bakabiliriz.

egeerkek1
Ziyaretçi

Çok da cazip bir sistem değilmiş açıkcası ve kestiği komisyon da biraz göz korkutuyor.
Yazı için teşekkürler

Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

gerçekten de almış olduğu komisyon baya bir fazla. bu nedenle bu şartlar altında fazla kullanıcıya ulaşacaklarını ben de düşünmüyorum.