Skrill Nedir? Skrill Hesabı Açma

Skrill eski adıyla moneybookers bir online para çekme ve para kabul etme için kullanılan online cüzdan’dır. Skrill üzerinden kredi kartınız veya banka hesabınızla para gönderebildiğiniz gibi, Skrill’den skrill hesaplarına da para gönderimi yapabiliyorsunuz. Skrill ile ayrıca online ödeme alabilirsiniz.

Skrill, özellikle para almanız için kullanacağınız bir uygulama çünkü bazı hizmet merkezleri yaptığınız işlemler karşılığında ödeme metodlarından biri olarak Skrill’i gösterecektir. Eğer para talep edebileceğiniz başka bir metod yok ise skrill bu durumda sizin için önemli bir alternatif oluyor çünkü Türkiyede paypal’ın kalkmasından sonra hem güvenirliliği hem de geçerliliği bulunuyor.

Ücretsiz olarak buradan kayıt olabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca eğer ödeme alma için sıklıkla kullanmayı düşünüyorsanız yıllık kart ücreti 10€ ödeyerek, mastercart özelliği ile günlük alışverişlerinizde de kullanabiliyorsunuz.

Skrill cüzdanınızdan bankanıza para talep ettiğinizde hem skrill hem de bankanız (Wire Transfer) ücret alıyor. Bu nedenle yaklaşık olarak 30-40 TL gibi bir ücret kesilebiliyor. Ayrıca Skrill ile Türkiyedeki bir kişiden para çekemiyor ve Türkiyedeki bir kişiye para gönderemiyorsunuz. Yani skrill ile yalnızca yurt dışı ile işlem yapabiliyorsunuz.

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

Skrill Nedir? Skrill Hesabı Açma” için 6 yorum

 • 17 Ekim 2018 tarihinde, saat 00:20
  Permalink

  Çok da cazip bir sistem değilmiş açıkcası ve kestiği komisyon da biraz göz korkutuyor.
  Yazı için teşekkürler

  Yanıtla
  • 17 Ekim 2018 tarihinde, saat 20:34
   Permalink

   gerçekten de almış olduğu komisyon baya bir fazla. bu nedenle bu şartlar altında fazla kullanıcıya ulaşacaklarını ben de düşünmüyorum.

   Yanıtla
 • 22 Ekim 2018 tarihinde, saat 20:43
  Permalink

  yakın bir zamanda komisyonlara düzenleme gelecekmiş. eğer gelirse o zaman bakabiliriz.

  Yanıtla
 • 27 Ekim 2018 tarihinde, saat 14:51
  Permalink

  Bir iş için skrill hesabıma kredi kartından para yatırdım. Bu parayı ne çekebiliyorum nede herhangi bir yerde kullanabiliyorum. Parayı nasıl alabilirim?

  Yanıtla
 • 6 Mart 2019 tarihinde, saat 09:10
  Permalink

  Paypal kapanınca piyasa maalesef boşluğa düştü. Bir kereliğine ihtiyaç için skrill hesabı açtım. Açmaz olaydım. İşlem zorluğu zahmeti, para çekme masrafı vs… Bence mecburiyet harici kullanılmaması gereken bir sistem.

  Yanıtla
 • 19 Mart 2019 tarihinde, saat 13:32
  Permalink

  Paypal’ın ülkemizde faaliyetlerini durdurması ardından bir anda ünlenen bir platform Skrill. Fakat yıllar geçmesine kendisini geliştirmesine rağmen bir türlü Paypal’ın yerini dolduramamıştır. Ülke içinde gerçekleştirdiğimiz transferler için Papara gibi platformlar ön plana çıkmaya başladı fakat yurt dışı için bir çözümümüz halen yok.

  Yanıtla

Yorum Yap