Skrill Nedir? Skrill Hesabı Açma

Skrill eski adıyla moneybookers bir online para çekme ve para kabul etme için kullanılan online cüzdan’dır. Skrill üzerinden kredi kartınız veya banka hesabınızla para gönderebildiğiniz gibi, Skrill’den skrill hesaplarına da para gönderimi yapabiliyorsunuz. Skrill ile ayrıca online ödeme alabilirsiniz.

Skrill, özellikle para almanız için kullanacağınız bir uygulama çünkü bazı hizmet merkezleri yaptığınız işlemler karşılığında ödeme metodlarından biri olarak Skrill’i gösterecektir. Eğer para talep edebileceğiniz başka bir metod yok ise skrill bu durumda sizin için önemli bir alternatif oluyor çünkü Türkiyede paypal’ın kalkmasından sonra hem güvenirliliği hem de geçerliliği bulunuyor.

Ücretsiz olarak buradan kayıt olabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca eğer ödeme alma için sıklıkla kullanmayı düşünüyorsanız yıllık kart ücreti 10€ ödeyerek, mastercart özelliği ile günlük alışverişlerinizde de kullanabiliyorsunuz.

Skrill cüzdanınızdan bankanıza para talep ettiğinizde hem skrill hem de bankanız (Wire Transfer) ücret alıyor. Bu nedenle yaklaşık olarak 30-40 TL gibi bir ücret kesilebiliyor. Ayrıca Skrill ile Türkiyedeki bir kişiden para çekemiyor ve Türkiyedeki bir kişiye para gönderemiyorsunuz. Yani skrill ile yalnızca yurt dışı ile işlem yapabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir