Otomatik Mouse ve Klavye Kayıt Programı

Okuma Süresi: 2 dakika

Automatik Mouse and Keyboard programı, masaüstünde sürekli olarak yapmanız gereken işler için büyük kolaylık sağlar. Adı üstünde klavye ve mouse hareketlerinizi kayıt etmenizi ve bu kaydı istediğiniz anda uygulamanız için bir iş bitirici programdır.

Para Kazanma uygulamaları için direk olarak faydalı olabilecek bir program olabildiği gibi yaptığınız işlerde endirek olarakta kullanabileceğiniz bu pratik programı gündelik diğer işleriniz için de kullanabilirsiniz.

Porgramın kullanılışı: Oldukça basit bir arayüze sahip olan program ingilizce olsa da oldukça sade ve kullanışlı. Record tuşu (ALT+F1) ile kayıda başlayıp, altta beliren STOP tuşu (ALT+F2) ile kaydı bitirebilirsiniz.

Oluşturmuş olduğunuz bir kayıdı oynatmak için ise, oynatmayı istediğiniz kaydı seçerek PLAY tuşuna basmanız (SHIFT+F1) ve programı orta yerinde durdurmak için SHIFT+F2 tuş kombinasyonunu kullanmanız gerekiyor.

Programın kullanışlı olarak sunduğu farklı seçenekler de var. Bunlardan bazıları şöyle:

Kaydetmiş olduğunuz birkaç kaydı üst üste oynatmak,
Kayıt etmiş olduğunuz hareketleri tekrarladıktan sonra bilgisayarı otomatik olarak kapatmak,
Smart Click Özelliği ile, bir fotoğrafa tıklama yaparak program tekrarında o fotoğrafı bulma ve tıklama,
Call Function özelliği ile, bir web sitesine girme, ekran görüntüsü alma, fotoğrafı kaydetme, Mouse konumu ayarlama gibi daha birçok komut ayarını yapabilme,
If komutu ile, eğer ekranda fotoğrafı bulursan gibi veya eğer belirlediğiniz bir x dosya varsa gibi işlemlere bağlı olarak istediğiniz hareketleri duruma göre gerçekleştirme özelliği,
Ve bunların dışında profesyonel kullanıcılar için daha birçok özellik programın içeriğinde bulunuyor. Programı keşfetmek gerçekten keyifli. Bu program para kazanma uygulamalarında da bize oldukça faydalı olacak.

Otomatik mouse ve klavye kayıt programı klavye kısayolları;

ALT+F1 tuş kombinasyonuyla kayıda başlıyorsunuz. Program, kayıt esnasında klavye ve mouse hareketlerinizi kaydediyor.

ALT+F2 tuş kombinasyonuyla kayıdı bitiriyorsunuz. Kaydı bitirdiğinizde “Step Name:” bölümünden kaydınıza bir isim veriyorsunuz.

SHIFT+F1 tuş kombinasyonuyla seçili olan kaydı oynatmaya başlıyorsunuz. Böylece daha önce kayıt etmiş olduğunuz mouse hareketleri siz hiç birşey yapmadan tekrarlanmaya başlıyor.

SHIFT+F2 tuş kombinasyonuyla yapılan bu hareketi orta yerinde durdurabilirsiniz.

parakazan

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
5 Yapılan yorumlar
0 Yorum cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En ateşli yorum dizisi
5 Yorum yazarları
Sümeyye NurnesibeerdemAnılMehmet Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Sümeyye Nur
Ziyaretçi
Sümeyye Nur

Kullandım ve kullanması oldukça basit. İndirme linkini başta bulamamıştım ancak youtube videosuna gidince orada da zaten var. Gerekli işlemleri buton yardımıyla yapabildiğimiz gibi klavye kısayollarıyla da yapabilmek çok güzel. Bir işi otomatiğe bağlamak için bu otomatik mouse ve klavye kayıt programını tavsiye ederim.

nesibe
Ziyaretçi
nesibe

Aslında her bilgissayarda böyle bir program bulunması gerekiyor. Çocukların bilgisayarda ne yaptığı kolayca takip edilebilir. bazı bilgisayar oyunları intihara suça uyuşturucuya özendiriyor. Çocuğunuz bilgisayarda bunlara bulaşsa haberiniz olmaz.

erdem
Ziyaretçi
erdem

güzel bir program genellikle smart click özelliği oldukça işime yarıyor arkadaşlara tavsiye ederim

Anıl
Ziyaretçi

Açıkçası ne işimize yarayacağını pek anlayamadım. Bu programın keylogger ile bir alakası var mı? Tıklama oyunlarında baya etkili kolaylık sağlayabilir.

Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

vay be neler neler oluyor teknolojide bunu bilmiyordum ve şu an inanılmaz derecede işime yarayacak bir program buldum. hele ki Smart Click özelliği muhteşem bir detay olmuş.