Payza Nedir? Payza: Ödeme Alma ve Gönderme

PAYZA; Paypal alternatifi ödeme metodu yöntemi olarak kullanılabilecek sistem. Online ödeme yapma ve para çekme işlemlerini güvenle yapabilirsiniz. Ticaret alışverişine önayak olan Payza İngiltere merkezli olup TL hesabı ile işlem yapılabilmesine olanak sağlamaktadır.

Ücretsiz olarak üye olup işlemlerinizi hemen yapabileceğiniz Payza ile Personel ve Business olmak üzere 2 türlü hesap çeşidi bulunmaktadır. Kişisel kullanım için personel ticari faaliyetler için ise business hesap avantajlı olacaktır. Payza Web Sitesi giriş yaparak Sign Up butonuna basarak kayıt işlemine başlayabilirsiniz. Arayüzü olarak Türkçe seçeneği bulundurmayan Payza’daki paranızı Türkiyedeki Banka hesabınıza 10,50 TL komisyon karşılığında çekebiliyorsunuz. Ayrıca Payza hesabınızdaki parayı 0.0002 Btc Miner komisyonu ile Bitcoin olarak veya yine küçük bir komisyon ile Altcoin olarakta çekebiliyorsunuz. Para çekme sayfası aşağıdaki gibidir.

 

Payza’yı Şunları Kullanmak Amacıyla Tavsiye Edebilirim
1- Paypal’a alternatif bir ödeme metodu kullanmak amacıyla.
2- Para Kazanmak için girilen hesaplarda ödeme kabul edebilme alternatifi olması amacıyla.
3- Ön ödemeli kartlara alternatif olarak kullanılabilir.

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

Payza Nedir? Payza: Ödeme Alma ve Gönderme” için 6 yorum

 • 15 Nisan 2018 tarihinde, saat 09:15
  Permalink

  aga benim payza hesabında 1450 liraya yakın para var yurtdışından geldi para önceden tonlarca para cektim payzadan geçen günü gireyim çekim dedim parayı ve türkiyedeki bankalara ödemelerin kapatıldığını söyledi ee nolcak motorsiklet alıcaktım parayı çekemiyorum düzelecekmi bu sorun.
  ticket atıcaktım ticket sayfasını komple kapatmışlar. allah rızası için biri yardım etsin

  Yanıtla
  • 19 Ekim 2018 tarihinde, saat 21:47
   Permalink

   kıbrısta okuyan vb. bir tanıdığın var mı veta yurtdışından falan. güvenilir birini bulursan hesabına o ülkeden giriş yapıp o şekilde paraları çekebilirler veya sağlam paralı bir vpn ile bunu sende deneyebilirsin merak ettim sonuçlarını yaz. çünkü paypalla ben kendimi kıbrısta gösterip alışveriş yapabiliyordum

   Yanıtla
  • 20 Ekim 2018 tarihinde, saat 21:10
   Permalink

   olayın üstünden aslında birkaç ay geçmiş. merak ettim paranı kurtarabildin mi dostum erdemin dediği yöntem işe yarayabilir bu sorunu ilerde yaşayıp burayı okuyan arkadşalara yardımcı olur en azından

   Yanıtla
 • 21 Ekim 2018 tarihinde, saat 23:55
  Permalink

  Payza gibi bir şirketin bir anda ödemeleri kapatma olayı gerçekten büyük saçmalık. Önceden eminim bir duyuru vs. yapmışlardır aksi halde bunun yasal olduğunu düşünmüyorum.

  Yanıtla
  • 23 Ekim 2018 tarihinde, saat 23:51
   Permalink

   paypalda bu şekilde bu duyuru oldu mu hatırlamıyorum ama dediğiniz gibi duyuru olması lazım. duyuruya ek olarak kullanıcılara mail sms ile de bildirilmeli önemli bir olay sonuçta

   Yanıtla
 • 11 Mart 2019 tarihinde, saat 11:56
  Permalink

  Ne bankalara güvenimiz kaldı ne online ödemelere, eski usul altın alıp altın mı saklayalım. Bir iş yapıyorlar sonra kendilerince fikir değiştiriyorlar. Ortada malum vergi kaçırma politikaları var ama kafalarına göre Türkiye ödemelerinde değişim yapmaları kendilerine zarar verecek!

  Yanıtla

Yorum Yap