Airdrop Listesi Güncel Airdrop Coin Kazanma

Tüm Airdropları kolaylık olması amacıyla tek bir makalede toplayacağız. Airdrop’lara ücretsiz olarak katılabilir ve coin ve token dağıtımına hızlıca katılabilirsiniz. Takibinizi yine buradan yapabilir yeni Airdropları görmek için bu linki sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz.

1- Dobi Exchange Kayıt Ol
Herkese ödül veriyor. Bana 153 USDT verdi. KYC şartı var.

2- Coinbase Kayıt Ol
50$ XLM veriyor. Kayıt ol ve “Earn $50 XLM linkine tıkla. 4 video var onları izle ve sana verilen linki paylaş.

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

Airdrop Listesi Güncel Airdrop Coin Kazanma” için 6 yorum

 • 10 Şubat 2019 tarihinde, saat 11:27
  Permalink

  Kayıt oldum 1700 bxbc geldi. Diğer airdroplari da bekliyor olacagim.

  Yanıtla
 • 10 Mart 2019 tarihinde, saat 22:18
  Permalink

  Hocam airdrop nedir, keşke biraz açsaydınız. Ben altı ay önce cüzi bir miktarı bitcoine yatırmıştım. Fazla bilgim yok. Bitsdaq güvenilir bir borsa mıdır? neden ücretsiz coin dağıtıyorlar. açıklarsanız memnun olurum. teşekkürler.

  Yanıtla
  • 11 Mart 2019 tarihinde, saat 15:15
   Permalink

   Airdrop nedir? konusunda şok genişçe bir makale yayınlayacağım ancak kısaca bahsetmek gerekirse; üretilecek coin ya da token’ların reklamasyon amacıyla potansiyel kullanıcılara dağıtılması işlemidir. Örnek vermek gerekirse yukarıdaki airdrpo listesinin bir nevi reklamını da yapmış oluyorum ve hem biz hem de onlar bir şekilde ihtiyaçlarını karşılamış oluyorlar bu vesileyle.

   Bisdaq güvenilir midir? soruna gelecek olursak; Bisdaq, Bittrex borsasının açmış olduğu yeni bir borsa. Açıkçası %100 güven hiçbişeyde yok, bankada bile yok fakat sonuçta bazı şeylerin güvenilir olduğunu çeşitli araştırmalar ile yapabiliyoruz örneğin verdiği güven referansları ile. Zaten güven olayı da fiyata bir şekilde yansıyor. Farklı bir açıdan bakacak olursa eğer güven meselesi konusunda, bedava coin veriyor bu borsa, yani üye olunca sizden para talep etmiyor, Yani isterseniz sadece üye olun. Zaten para yatırma konusu ile alakalı değil airdrop listesi, daha çok havadan para kapma meselesi diye özetlenebilir.

   Yanıtla
 • 12 Mart 2019 tarihinde, saat 07:45
  Permalink

  Airdrop ile ilgili bir liste hazırlamış olman çok güzel. Heryerde airdrop ile ilgili tek tek konular görüyorum tek bir sayfada tüm airdrop listesinin hazırlanması ve bu sayfanın güncellenmesi güzel birşey. Güvenilir olan airdrop’ları yayınlamanız ve her airdrop’un açıklamasını kısaca yazıp yapmamız ve airdrop’a katılmak için neler yapmamız gerektiğini tek tek yazmaya devam ederseniz çok sevinirim. Bu sayfayı da sık kullanılanlara ekliyorum.

  Yanıtla
  • 14 Mart 2019 tarihinde, saat 05:18
   Permalink

   Evet bu listede olabilecek en güvenli airdrop’ları listelemeye özen göstereceğiz. Birçok yerde Airdrop’lar var ancak katıldığınız onca yerde vakit harcadığınız onca üyelikten sonra airdrop yapan yerlerde problem çıkabiliyor. Aslında bunun %100 olarak bir güvence dayanağı olmasa da biz bu listede olabilecek en güvenli airdrop listesini yayınlamaya çalışacağız. Özveriyle çalışıp 10 üzerinden 10 puan verilebilecek güvenlite yayınladığımız buradaki coin airdrop listesine gönül rahatlığıyla katılabilirsiniz.

   Yanıtla
 • 3 Temmuz 2019 tarihinde, saat 19:32
  Permalink

  merhaba en üstteki 153 dolar verdi dediğinize kayıt oldum kyc gönderdim1-3 iş günü diyor erken onaylanıyormu? ve ne kadarlık airdrop veriyor? ve ne kadar coin veriyorlar güncel fiyatı nedir ?

  Yanıtla

Yorum Yap