Airdrop Listesi Güncel Airdrop Coin Kazanma

Okuma Süresi: 1 dakika

Tüm Airdropları kolaylık olması amacıyla tek bir makalede toplayacağız. Airdrop’lara ücretsiz olarak katılabilir ve coin ve token dağıtımına hızlıca katılabilirsiniz. Takibinizi yine buradan yapabilir yeni Airdropları görmek için bu linki sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz.

1- Dobi Exchange Kayıt Ol
Herkese ödül veriyor. Bana 153 USDT verdi. KYC şartı var.

2- Coinbase Kayıt Ol
50$ XLM veriyor. Kayıt ol ve “Earn $50 XLM linkine tıkla. 4 video var onları izle ve sana verilen linki paylaş.

parakazan

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

6
Kimler Neler Demiş?

avatar
4 Yapılan yorumlar
2 Yorum cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En ateşli yorum dizisi
5 Yorum yazarları
ugurHaydarparakazantanerOğuz Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
ugur
Ziyaretçi
ugur

merhaba en üstteki 153 dolar verdi dediğinize kayıt oldum kyc gönderdim1-3 iş günü diyor erken onaylanıyormu? ve ne kadarlık airdrop veriyor? ve ne kadar coin veriyorlar güncel fiyatı nedir ?

Haydar
Ziyaretçi
Haydar

Airdrop ile ilgili bir liste hazırlamış olman çok güzel. Heryerde airdrop ile ilgili tek tek konular görüyorum tek bir sayfada tüm airdrop listesinin hazırlanması ve bu sayfanın güncellenmesi güzel birşey. Güvenilir olan airdrop’ları yayınlamanız ve her airdrop’un açıklamasını kısaca yazıp yapmamız ve airdrop’a katılmak için neler yapmamız gerektiğini tek tek yazmaya devam ederseniz çok sevinirim. Bu sayfayı da sık kullanılanlara ekliyorum.

taner
Ziyaretçi
taner

Hocam airdrop nedir, keşke biraz açsaydınız. Ben altı ay önce cüzi bir miktarı bitcoine yatırmıştım. Fazla bilgim yok. Bitsdaq güvenilir bir borsa mıdır? neden ücretsiz coin dağıtıyorlar. açıklarsanız memnun olurum. teşekkürler.

Oğuz
Ziyaretçi
Oğuz

Kayıt oldum 1700 bxbc geldi. Diğer airdroplari da bekliyor olacagim.