Instagram Profilime Bakanları Nasıl Görürüm?

Kısa cevap, göremezsiniz! Instagram sayfasına bakanları görmek için Instagram API’sini hiçbir üçüncü taraf uygulamasıyla paylaşmadı. Bu yüzden herhangi bir üçüncü taraf uygulamasına inanmayın, çünkü şifrenizle giriş yaptığınız bu tür uygulamalar ile birlikte şifreniz çalınabilir veya farkında bile olmadan birilerinin fotoğrafını beğeniyor olabilirsiniz.

Instagram Insights bu istek için şu anda mümkün olan en yakın şey.

Aktivite:

Etkinlik sekmesinin altında iki tane Instagram görüşünü bulacaksınız: Etkileşimler ve Keşifler. Her alt bölüme girelim ve her istatistiğin ne anlama geldiğini öğrenelim…

Etkileşimler:

Bu alt bölümde, geçen hafta hesabınızda gerçekleştirilen toplam işlem sayısını ve ardından diğer ölçümlerin bir listesini görebilirsiniz. İşte bu Instagram görüşlerinin anlamı:

  • Profil ziyaretleri – Ölçülen dönemde Instagram sayfanıza gelen ziyaretçi sayısı. Bu, sayfanızı aktif olarak ziyaret edenlerin sayısıdır.
  • Web Sitesi Tıklamaları – Instagram biyoronuzdaki web sitesi bağlantısını tıklayan toplam kullanıcı sayısı.
  • E-posta – Biyoinize bir e-posta adresi eklediyseniz, profilinizde ‘E-posta’yı tıklayan toplam kullanıcı sayısı.
  • Arama – Bio’nuza bir telefon numarası eklerseniz, profilinizde ‘Ara’ya basan toplam kullanıcı sayısı.

Keşfedilebilirlik:

Bir sonraki alt bölüm iki anahtar ölçüm kullanarak Instagram hesabınızın genel performansını ve etkisini gösterir: Erişim & Gösterimler

Erişim – Gönderilerinizden herhangi birini gören benzersiz hesapların sayısı

Gösterimler – Tüm yayınlarınızın görülme sayısı

İçerik:

İçerik sekmesi altında, profilinizdeki tek tek yayınlarla ilgili Instagram bilgileri bulabilirsiniz. Bu, fotoğraf ve video içeriğini, Hikayeleri ve hatta yayınlamış olabileceğiniz tüm promosyon ödemeli yayınları içerir. İçerik sekmesi ayrılmıştır: Yayın, Hikayeler ve Promosyonlar

Besleme:

Burada, feed’inizdeki içeriğin son 2 yıldaki tüm önemli Instagram içgörülerini bulacaksınız! Bilgilerinizi içerik türüne, metriğe ve zaman dilimine göre sıralayabilirsiniz.

Instagram’da Nasıl Daha Fazla Takipçi Kazanılır?

Instagramda sizi takip edenleri görme şansınız yok ancak, PlayStore’da, hesaplarınızı sık sık ziyaret edenleri görmenize yardımcı olacak birçok uygulama bulunmaktadır. Bu sizi takip edenleri ve sizi takip etmeyenleri içerir. Uygulamanın adı “Instagram Unfollowers”. Aynı işe yarayan birçok benzer uygulama var, en uygun olanı arayın. Bu ayrıca size aşağıdaki kişilerin listesini gösterir: ()

  • Seni takip edenler
  • Takip etmediğin ama seni takip eden kişiler
  • Senin takip ettiğin ama seni takip etmeyen kişiler
  • Son takipçiler (Bazı Uygulamalarda Var)
  • Hayalet ziyaretçiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir