Instagram Profilime Bakanları Nasıl Görürüm?

Okuma Süresi: 3 dakika

Kısa cevap, göremezsiniz! Instagram sayfasına bakanları görmek için Instagram API’sini hiçbir üçüncü taraf uygulamasıyla paylaşmadı. Bu yüzden herhangi bir üçüncü taraf uygulamasına inanmayın, çünkü şifrenizle giriş yaptığınız bu tür uygulamalar ile birlikte şifreniz çalınabilir veya farkında bile olmadan birilerinin fotoğrafını beğeniyor olabilirsiniz.

Instagram Insights bu istek için şu anda mümkün olan en yakın şey.

Aktivite:

Etkinlik sekmesinin altında iki tane Instagram görüşünü bulacaksınız: Etkileşimler ve Keşifler. Her alt bölüme girelim ve her istatistiğin ne anlama geldiğini öğrenelim…

Etkileşimler:

Bu alt bölümde, geçen hafta hesabınızda gerçekleştirilen toplam işlem sayısını ve ardından diğer ölçümlerin bir listesini görebilirsiniz. İşte bu Instagram görüşlerinin anlamı:

  • Profil ziyaretleri – Ölçülen dönemde Instagram sayfanıza gelen ziyaretçi sayısı. Bu, sayfanızı aktif olarak ziyaret edenlerin sayısıdır.
  • Web Sitesi Tıklamaları – Instagram biyoronuzdaki web sitesi bağlantısını tıklayan toplam kullanıcı sayısı.
  • E-posta – Biyoinize bir e-posta adresi eklediyseniz, profilinizde ‘E-posta’yı tıklayan toplam kullanıcı sayısı.
  • Arama – Bio’nuza bir telefon numarası eklerseniz, profilinizde ‘Ara’ya basan toplam kullanıcı sayısı.

Keşfedilebilirlik:

Bir sonraki alt bölüm iki anahtar ölçüm kullanarak Instagram hesabınızın genel performansını ve etkisini gösterir: Erişim & Gösterimler

Erişim – Gönderilerinizden herhangi birini gören benzersiz hesapların sayısı

Gösterimler – Tüm yayınlarınızın görülme sayısı

İçerik:

İçerik sekmesi altında, profilinizdeki tek tek yayınlarla ilgili Instagram bilgileri bulabilirsiniz. Bu, fotoğraf ve video içeriğini, Hikayeleri ve hatta yayınlamış olabileceğiniz tüm promosyon ödemeli yayınları içerir. İçerik sekmesi ayrılmıştır: Yayın, Hikayeler ve Promosyonlar

Besleme:

Burada, feed’inizdeki içeriğin son 2 yıldaki tüm önemli Instagram içgörülerini bulacaksınız! Bilgilerinizi içerik türüne, metriğe ve zaman dilimine göre sıralayabilirsiniz.

Instagram’da Nasıl Daha Fazla Takipçi Kazanılır?

Instagramda sizi takip edenleri görme şansınız yok ancak, PlayStore’da, hesaplarınızı sık sık ziyaret edenleri görmenize yardımcı olacak birçok uygulama bulunmaktadır. Bu sizi takip edenleri ve sizi takip etmeyenleri içerir. Uygulamanın adı “Instagram Unfollowers”. Aynı işe yarayan birçok benzer uygulama var, en uygun olanı arayın. Bu ayrıca size aşağıdaki kişilerin listesini gösterir: ()

  • Seni takip edenler
  • Takip etmediğin ama seni takip eden kişiler
  • Senin takip ettiğin ama seni takip etmeyen kişiler
  • Son takipçiler (Bazı Uygulamalarda Var)
  • Hayalet ziyaretçiler
parakazan

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Yapılan yorumlar
0 Yorum cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En ateşli yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Güven Tavlas Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Güven Tavlas
Ziyaretçi
Güven Tavlas

Instagram Profilime Kim Baktı Uygulaması Hızlı bir Google araması, hem Android hem de iOS için bu işlevi sunduğunu iddia eden birçok çevrimiçi aracı ve üçüncü taraf uygulamalarını ortaya çıkaracaktır. Aslında, bir Google Play Store araması buna göre adlandırılmış yüzlerce uygulamayı ortaya çıkarır. Bu uygulamalar gerçekten işe yarıyor mu? Hayır! Bu uygulamaların çoğu sahte gibi görünüyor ve genellikle rastgele Instagram adlarını seçiyor ve aynısını size gösteriyor. Hatta bazıları gösterdiği bu atmasyon isimlerin birkaçtanesini gösterip, daha fazlasını görmeniz için sizden para bile talep edebiliyor. Google Play Store ve App Store’daki kullanıcı incelemelerini gözden geçirirseniz yorumlardaki tuhaflıkları da görebilirsiniz. (Parayla alınmış 5 yıldızlı yorumları önemsemeyin) Rastgele isimleri seçerler ve bir sonraki kontrol ettiğinizde onları karıştırırlar. Bir reklamın birkaç dakikada bir çıkacağından bahsetmiyorum bile. Instagram API, bu bilgileri üçüncü taraf uygulamalarla paylaşmaz Ayrıca, bu uygulamaların verilerinizi nasıl işlediğini asla bilemezsiniz. Bu uygulamaların ne kadar ‘işlevsel’ olduğu göz önüne alındığında, güvenli olduklarından bile şüpheliyim. Geçmişte… Devamını oku »