Coinmarketcap.com Web Sitesi Tanıtımı ve Püf Noktaları

Okuma Süresi: 1 dakika

Coinmarketcap.com web sitesi, kriptoparaları listeleyen önemli bir web sitesi. Coin Market Cap ayrıca grafikler ve çeşitli araçlar ile hizmet veriyor. Genel anlamda kullanılan yönlerinin dışında belki de unutulmuş veya çok göze batmayan bazı farklı özellikleri de var, biz de bu bölümde bu ince detaylara değineceğiz.

parakazan

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

6
Kimler Neler Demiş?

avatar
4 Yapılan yorumlar
2 Yorum cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En ateşli yorum dizisi
5 Yorum yazarları
windofrebel34RızaAnılerdemMehmet Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
windofrebel34
Ziyaretçi
windofrebel34

Coinmarketcap alanında mükemmel bir web sitesi. Coin’leri kontrol etmek için sürekli uğradığım yer. Ayrıca ben siteyi sürekli dark mode yani karanlık modda kullanıyorum ve gözü bu şekilde daha az yoruyor sanki. Ekstra işlevsel özellikleri de anlatman güzel olmuş.

Rıza
Ziyaretçi
Rıza

Geçen sene coinmarketcap.com’u saniye saniye kontrol ederdim. Fakat büyük bir darbe yiyince, kripto para sevdamızda hayal oldu gitti. Çok büyük zarar ettim. İnşallah herkes zarar etmeden çıkar bu beladan… On binlerce insanı fena terse getirdiler.

Anıl
Ziyaretçi
Anıl

Daha önce coinmarket sitesini duymamıştım. Ancak sağladığı özellikler sayesinde bir şans verilmeyi hak ettiğini düşünüyorum. Piyasaları detaylı olarak gösteriyor.

Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

bence denemelisin dostum. oldukça kapsamlı ve ücretsiz hizmet veren başka site zor bulursun

Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

karşılaştırma işini anlık yapabilmesi ve çok sayıda karşılaştırma içermesi şahsen beni oldukça etkiledi, yayınlanan videoyu izlediğimde de sitenin her şeyini net bir şekilde öğrenmiş oldum. artık sık kullanılananlar listesine eklenecek yeni sitem belli oldu.

erdem
Ziyaretçi
erdem

sanıyorum bu alandaki en kapsamlı ve kullanıcı odaklı bir web site. bende anlık olarak baya bir karşılaştırma yaptım. bu karşılaştırmalar için herhangi bir ücret talep etmemesi ve gerçekten piyasada yer alan kaliteli siteleri de karşılaştırmaya katması beni benden alan bir özellik oldu.