Brave Browser ile Para Kazanma

Okuma Süresi: 3 dakika

Brave Browser, Mozilla’nın kurucusu tarafından oluşturulan Kripto Para olarak Basit Attention Token (BAT) destekli bir tarayıcıdır.

Bu tarayıcı hem çok hızlı hem de reklamları engelliyor. Hepsi bir yana, kullandıkça ve kullandırttıkça Basic Attention Token (BAT) kazandırtıyor.

Brave ile Nasıl Para Kazanılır Madde Madde Görelim

1- Brave Browser İndir

Brave İndirİndir ‘e tıkladığınızda fotoğraftaki gibi bir sayfa gelecek. “DOWNLOAD BRAVE” butonuna tıklıyoruz ve indirip kuruyoruz. Kurulum esnasında adımları next next diyerek geçebilirsiniz. Aslında kurulum esnasında da Brave Ödülünü açma seçeneği var ancak dilerseniz bir sonraki adımımda tarayıcı kontrol tuşu ile nasıl yapıldığını inceleyebilirsiniz.

2- Brave Ödüllerini Aç

Tarayıcıyı kurduktan sonra veya kurulum esnasında seçenekleren “Brave Rewards” veya Türkçe kullanıyorsanız “Brave Ödülleri” seçeneğine tıklayın.

Brave Ödülleri

3- Brave Ödüllerini Aktifleştir

Sonrasında aşağıdaki gibi bir seçenek gelecek. Burada da “Brave Rewards” yani “Brave Ödüllerini” aç diyerek aktif hale getiriyoruz. Böylece sistemin para kazanması açık olmuş oluyor ancak bir de cüzdana ihtiyacınız var.

Brave Para Kazan

4- Cüzdan Aç

Brave Rewards kısmında cüzdan açma kısmı da bulunuyor. Uphold ile cüzdanınızı oluşturabiliyorsunuz. Cüzdanınızı açarken oluşturduğunuz şifrenizi unutmayın.

5- Brave ile Para Kazan

-Tarayıcıyı Kullandıkça Kazan
Aylık olarak size Basic Attention Token (BAT) ödülü verilecek.

-Yayıncı Olarak Para Kazan
Bir Websiteniz, Youtube kanalınız veya Twitch kanalınız var ise bir yayıncı olarak para kazanabilirsiniz. Bunun için https://publishers.basicattentiontoken.org/ bağlantısına girin ve kayıt olun. Ardından en altta bulunan “Add Channel” butonuna tıklayarak aşağıdaki fotoğraftaki gibi bulunan kanal veya kanallarınızı belirterek bu kanaldan ödül sistemi ile token kazanın.

Brave Yayıncı Olarak Para Kazan

-Reklam Gösterimi ile Para Kazanma (Ülkemizde Şu Anda Aktif Değil)
Şu an ülkemizde aktif olmayıp Amerikada faaliyete geçmiş olan reklam gösterimi ile para kazanma seçeneği de var. Bu kazanç tipinin aktif olması da yakında duyurulabilir.

Gamze Tekin

Gamze Tekin

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü mezunuyum. Genel anlamda araştırmayı, bilgi üretmeyi ve sürekli öğrenmeyi seviyorum. İnternet'in icadından sonra bilgi paylaşımı küresel anlamda dünyayı daha çok birbirine bağladı ve bu ağı daha üst seviyelere çıkarmak için bilgilerin daha nitelikli olması gerektiği kanısındayım. Özellikle internetten para kazanmak için yapmış olduğum çalışmalarımı herkesle paylaşmak istiyorum.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Yapılan yorumlar
0 Yorum cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En ateşli yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Ceyda Mola Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Ceyda Mola
Ziyaretçi
Ceyda Mola

Brave Browser’ı kullanarak para kazanabilirsiniz. Size ayrıntılı olarak anlatayım. İlk önce, Brave Browser’ı Masaüstünüzde, Android’de veya iOS’da indirmelisiniz.

İndirdikten sonra, URL çubuğunda Brave logosu göreceksiniz. Sadece üzerine dokunun ve bir cüzdan oluşturmanız söylenecektir. Cüzdanı yarat dedikten sonra, Brave Ödüllerin bir parçası olacaksın.

Brave Ödüller Nedir?

Brave Reward, zaman zaman BAT token alacağınız Brave ekibi tarafından başlatılan bir programdır. Son zamanlarda Brave, uygulamalarını indirecek Android kullanıcıları için ücretsiz 100.000 BAT token verdi. Her kullanıcı 5 $ ‘a eşdeğer ücretsiz BAT token kazanacaktır. Sadece bu değil, aynı zamanda bu tarayıcıda reklamları görüntülemek için BAT alacaksınız ancak bu henüz gelişim aşamasında ve Türkiye için biraz daha beklememiz gerekebilir ama ABD’de bu olay başladı bile.