Brave Browser ile Para Kazanma

Brave Browser, Mozilla’nın kurucusu tarafından oluşturulan Kripto Para olarak Basit Attention Token (BAT) destekli bir tarayıcıdır.

Bu tarayıcı hem çok hızlı hem de reklamları engelliyor. Hepsi bir yana, kullandıkça ve kullandırttıkça Basic Attention Token (BAT) kazandırtıyor.

Brave ile Nasıl Para Kazanılır Madde Madde Görelim

1- Brave Browser İndir

Brave İndirİndir ‘e tıkladığınızda fotoğraftaki gibi bir sayfa gelecek. “DOWNLOAD BRAVE” butonuna tıklıyoruz ve indirip kuruyoruz. Kurulum esnasında adımları next next diyerek geçebilirsiniz. Aslında kurulum esnasında da Brave Ödülünü açma seçeneği var ancak dilerseniz bir sonraki adımımda tarayıcı kontrol tuşu ile nasıl yapıldığını inceleyebilirsiniz.

2- Brave Ödüllerini Aç

Tarayıcıyı kurduktan sonra veya kurulum esnasında seçenekleren “Brave Rewards” veya Türkçe kullanıyorsanız “Brave Ödülleri” seçeneğine tıklayın.

Brave Ödülleri

3- Brave Ödüllerini Aktifleştir

Sonrasında aşağıdaki gibi bir seçenek gelecek. Burada da “Brave Rewards” yani “Brave Ödüllerini” aç diyerek aktif hale getiriyoruz. Böylece sistemin para kazanması açık olmuş oluyor ancak bir de cüzdana ihtiyacınız var.

Brave Para Kazan

4- Cüzdan Aç

Brave Rewards kısmında cüzdan açma kısmı da bulunuyor. Uphold ile cüzdanınızı oluşturabiliyorsunuz. Cüzdanınızı açarken oluşturduğunuz şifrenizi unutmayın.

5- Brave ile Para Kazan

-Tarayıcıyı Kullandıkça Kazan
Aylık olarak size Basic Attention Token (BAT) ödülü verilecek.

-Yayıncı Olarak Para Kazan
Bir Websiteniz, Youtube kanalınız veya Twitch kanalınız var ise bir yayıncı olarak para kazanabilirsiniz. Bunun için https://publishers.basicattentiontoken.org/ bağlantısına girin ve kayıt olun. Ardından en altta bulunan “Add Channel” butonuna tıklayarak aşağıdaki fotoğraftaki gibi bulunan kanal veya kanallarınızı belirterek bu kanaldan ödül sistemi ile token kazanın.

Brave Yayıncı Olarak Para Kazan

-Reklam Gösterimi ile Para Kazanma (Ülkemizde Şu Anda Aktif Değil)
Şu an ülkemizde aktif olmayıp Amerikada faaliyete geçmiş olan reklam gösterimi ile para kazanma seçeneği de var. Bu kazanç tipinin aktif olması da yakında duyurulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir