Bitcoin Nasıl Alınır? BTC Satın Al

Bitcoin Nasıl Alınır?

Bitcoin satın alma işlemini havale/eft veya kredi kartıyla yapabilirsiniz. Ancak en ucuz fiyat ile almalı ve güvenilir bir borsa ile işlem yapmalısınız.

Bitcoin Kredi Kartıyla Nasıl Alınır?

Kredi kartı ile Bitcoin Satın Almak için en ucuz yöntem ve en kaliteli borsa olarak Binance ‘ın yanı sıra Bitcoin Türk borsaları olarak Bayebit veya Coiny borsaları vasıtasıyla satın alabilirsiniz.

Bitcoin satın almak için öncelikle bir borsaya kayıt olmalısınız. Bitcoin’i en ucuz yöntemle almak istiyorsanız Binance veya Bitmex borsalarını öneririm ki bunlar en bilindik olanları. Eğer bir Türk borsasından almak istiyorsanız Bayebit veya Coiny ile alabilirsiniz.

Kredi kartı ile bitcoin almak için rehber niteliğindeki Kredi Kartı ile En Düşük Fiyattan Bitcoin Alma rehberini inceleyin.

Bitcoin Havale/Eft ile Nasıl Alınır?

Bitcoin Satın Almak için bir diğer yöntem havale/eft yöntemiyle satın almak için Türk borsalarını kullanmanızı tavsiye ederim.

Bitcoin Türk Borsaları:

1- Bayebit
2- Coiny
3- Coinzo
4- Bitmatrix
5- BtcTurk
6- Paribu

Bitcoin Hakkında

Bitcoin (BTC), yeni bir ödeme sistemi ve tamamen dijital bir para birimi sağlayan bir konsensüs ağıdır. Kullanıcıları tarafından desteklenmektedir, çalışmak için merkezi bir yetki gerektirmeyen bir eşdüzey ödeme ağıdır. 31 Ekim 2008’de “Satoshi Nakamoto” takma adı altında faaliyet gösteren bir birey veya grup, Bitcoin Whitepaper’ı yayınladı ve şöyle açıkladı: “Tamamıyla eşler arası elektronik para sürümü, çevrimiçi ödemelerin bir finans kuruluşundan geçmeden doğrudan bir taraftan diğerine gönderilmesine olanak sağlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir