Eve İş Veren Firmalar

Evlere iş veren firmalar, ellerindeki biriken işleri yaptırmak için yardıma ihtiyaç duyarlar. Evde yapılabilen işler için yalnızca iş teslimi için ve paranızı teslim almak için evden çıkmanız gerekir. Evlere iş verenler, işlerinin zamanında ve tutarlı olarak çalışan eleman ihtiyacını karşılayarak bu işten belirli tutarda para kazanabilirsiniz.

Evinizden bir yere ayrılmadan yapabileceğiniz işleri listeleyen bu kategori özellikle ev hanımları için oldukça rağbet görüyor. Ev işlerinizi aksatmadan, çocuklarınızı bir yere bırakmadan yapabileceğiniz işler için, iş verenler evde kendileri için yapılmasını istediği işleri sizlere verir ve işin ağırlığına bağlı olarak bu işe bir ücret belirler. Eğer bu işleri teslim etmek için güzergahınız uygunsa bu işleri almak için talep oluşturabilirsiniz.

Örneğin; evde boncuk işi yapmak, kutu yapmak, iğne oya işi yapmak, misina veya ip ile bağlama işleri yapmak, dolma sarmak veya yemek hazırlamak, ürün katlamak veya ürün paketlemek. Bu ve bunun gibi onlarca işler sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken iş verenler ile bağlantı kurmak. İş verenlerin elindeki işler yığınla ve sürekli olabileceği gibi her hafta farklı işler de verebilmektedirler. Hatta çoğu iş verenin elindeki işler kısıtlı olacağından iş veren bulma konusunda ParaKazan.com.tr web sitemizi kullanabilirsiniz.

Evine iş arayanlar ve evlere iş veren firmalar lütfen bu bölüm altına yorum yazarak taleplerini belirtsinler.

Türkiyenin tüm şehirleri için iş veren ve iş alan talebinde bulunabilirsiniz.

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, ŞanlıUrfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir