Anket Doldur Para Kazan

My iyo ile anket doldurarak para kazanabilirsin.

Buradan Üye olabileceğiniz Türkçe seçeneği de olan harika bir anket ile para kazanma web sitesi. Bir nevi sosyal bir platform. Üye olup e-posta adresini onayladığınız anda 100 puan kazanıyorsunuz. Yine üye olduğunuz anda Porfil Tamamlama anketi ile 500 puan daha topluyorsunuz.

Puanlarınız biriktikçe para kazanıyorsunuz. 500 puan: 2,34 TL ‘ye karşılık geliyor.

Ödemelerinizi banka havalesi olarak alabiliyorsunuz. Yani size ait bir IBAN numaranız olması yeterli.

Toplamda 20.000 Puan olduğunda. Yani 80 TL biriktiğinde paranızı çekebiliyorsunuz. Zaten üye olduğunuz ve ilk anketi doldurduğunuz anda 600 puan topluyorsunuz.

Anket doldurmak ve soruları cevaplamak bir yandan keyifli oluyor. Size özel anketler geliyor ve sayfa yapısının hatasız olması, yazıların okunaklı ve Türkçeye net olarak çevrilmiş olması işinizi kolaylaştırıyor.

Myiyo ayrıca sosyal bir platform. İçerisinde dünyanın 4 bir yanından arkadaş çevresi yapabiliyorsunuz.

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

Anket Doldur Para Kazan” için bir yorum

  • 16 Ekim 2018 tarihinde, saat 20:57
    Permalink

    My iyo sitesini daha önce kullanmadım. Ancak anket işlerine pek sıcak bakmıyorum. Çünkü çok düşük miktarlar veriyorlar ve yeni bir anket için uzun bir süre bekliyorsunuz. Hal böyle olunca 20 TL gibi bir rakamı anca 1 yılda alabilirsiniz. My iyo dada bu sistem geçerli mi?

    Yanıtla

Yorum Yap