Anket Doldur Para Kazan

Okuma Süresi: 1 dakika

My iyo ile anket doldurarak para kazanabilirsin.

Buradan Üye olabileceğiniz Türkçe seçeneği de olan harika bir anket ile para kazanma web sitesi. Bir nevi sosyal bir platform. Üye olup e-posta adresini onayladığınız anda 100 puan kazanıyorsunuz. Yine üye olduğunuz anda Porfil Tamamlama anketi ile 500 puan daha topluyorsunuz.

Puanlarınız biriktikçe para kazanıyorsunuz. 500 puan: 2,34 TL ‘ye karşılık geliyor.

Ödemelerinizi banka havalesi olarak alabiliyorsunuz. Yani size ait bir IBAN numaranız olması yeterli.

Toplamda 20.000 Puan olduğunda. Yani 80 TL biriktiğinde paranızı çekebiliyorsunuz. Zaten üye olduğunuz ve ilk anketi doldurduğunuz anda 600 puan topluyorsunuz.

Anket doldurmak ve soruları cevaplamak bir yandan keyifli oluyor. Size özel anketler geliyor ve sayfa yapısının hatasız olması, yazıların okunaklı ve Türkçeye net olarak çevrilmiş olması işinizi kolaylaştırıyor.

Myiyo ayrıca sosyal bir platform. İçerisinde dünyanın 4 bir yanından arkadaş çevresi yapabiliyorsunuz.

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

parakazan

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Yapılan yorumlar
0 Yorum cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En ateşli yorum dizisi
2 Yorum yazarları
Güven TavlasAnıl Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Güven Tavlas
Ziyaretçi
Güven Tavlas

Ben bu uygulamaya yıllar önce kaydolmuştum. Anket yaparak küçücük minnacık miktarlar da olsa kazanayım diyerek deneme yapmak istedim.

Bakın sizi temin ederim amacım yalnızca denemekti yoksa zaten birşeyler kazanacağım derdinde olsam bile minnacık miktarlar yüzünden müptelası olacak değilim.

Şimdi aradan yıllar geçti ve ilk etapta kayıt olduktan sonra verdiği puan ile öylece kaldım. Bazen mail geliyor anket var diye giriyorum beni 5-10 dakika oyalıyor en sonunda ankete atıyor ve ankette de en az 20-30 soru derken birde ankette zaten zaman kaybediyorum sonrasında ne mi oluyor? anketi bile cevaplayıp o kadar vakit harcadıktan sonra “malesef anketimiz için uygun değilsiniz” uyarısı alıyorum.

Yahu madem anket için uygun değilim neden benim zamanımı çaldın? Ya da hadi çaldın zamanımı sonuçta o kadar senedir üyeyim ve belli ki baya uğraşmışım. Madem anket için uygun değilim ama sonuçta cevapladım ve zaman verdim. En azından 3 kuruş vereceksen 1 kuruş ver de tamamen hayal kırıklığına uğraşmış olmıyım.

Anıl
Ziyaretçi
Anıl

My iyo sitesini daha önce kullanmadım. Ancak anket işlerine pek sıcak bakmıyorum. Çünkü çok düşük miktarlar veriyorlar ve yeni bir anket için uzun bir süre bekliyorsunuz. Hal böyle olunca 20 TL gibi bir rakamı anca 1 yılda alabilirsiniz. My iyo dada bu sistem geçerli mi?