Şarkı Dinle Para Kazan (Müzik Dinleyerek Kazan)

Şarkı Dinleyerek Para Kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Üstelik Müzik dinleyip para kazanmanın birçok yöntemi var. Bu bölümde şarkı dinleyip para kazan konusunu anlatmaya çalışacağım.

ŞARKI DİNLEYEREK PARA KAZANMA

İnternetten para kazanmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunların biri de müzik dinleyerek para kazanmak. Buna inanmak biraz güç gelse de böyle bir kazanç modelinin nasıl işlediğini anlatacağım. Her ne kadar şarkı dinleyerek çok yüksek kazançlar elde edilmese de sonuçta şarkı dinlemek için ayırdığınız bir zaman için ekstra para kaznamak hoş olurdu öyle değil mi?

ŞARKI DİNLEYEREK NASIL PARA KAZANILIR?

Şarkı dinleyerek para kazanacağınız yerlerde genel amaç yeni sanatçıların tanıtılmasına yönelik çalışmalar ve bu yeni sanatçıların değerlendirilmesi için sizlerin yani kullanıcıların üzerinde denenmesini sağlamaktır. Bu web siteleri ile dünyadaki birçok sanatçının tanıtım amacıyla yayınladığı eserleri dinleyerek para kazanabilirsiniz. Şimdi gelin nerelerde para kazanabileceğimize bakalım.

ŞARKI DİNLEYEREK PARA KAZANDIRAN SİTELER

Musıc X-Ray

Dünya genelinde kullanıcı sayısı en fazla olan web sitelerinin başında yer alıyor. Bu web sitesinde ünlü olmak isteyen yeni sanatçılara yardımcı olurken müzik dinleyen kişilere de para kazandırmaktadır. Dinlenilen şarkılar aşağı yukarı dört dakikalık bir süreden oluşmaktadır. Her dinlenilen şarkı karşılığı kazanılan para ise on cent olarak ayarlanmıştır. Ödeme limiti olarak yirmi dolar belirlenmiştir. 20 dolar ve üstü para kazanmanız durumunda paranızı paypal aracılığıyla alabilmeniz mümkündür. Bu web sitesini İngilizcesi iyi olan kişiler rahatça kullanabilir.

Slicethepie

Yalnızca Avrupa ve Amerika ülkeleri üzerinden kullanılan bir web sitesidir. Ülkemizde kullanılması mevcut değildir. Bu web sitesinde doksan saniye kadar müzik dinlemeniz ve yorumlamanız istenmektedir. Yorumların İngilizce olması beklenmektedir. Yorumlar üzerinden de kullanıcılar beş cent kazanmaktadır. Bu web sitesinde ödeme alabilmek için on doları tamamlamak gerekmektedir.  On dolar tamamlandığında kullanıcı parasını alabilmektedir.

Radio Loyalty

Hem radyo dinleyerek hem de yeni şarkıcıların şarkılarını dinleyerek para kazanma imkânı sunan bir web sitesidir. Bu web sitesini incelediğinizde beş binden fazla radyo istasyonu bulunduğunu görürsünüz. Üyelik tamamen ücretsizdir. Radyo ve şarkı dinleyerek puan kazanıyorsunuz ve kazandığınız puanlar hediye çeklerine dönüştürülüyor. Bu web sitesinin nakit ödemesi mevcut değildir. Ayrıca bu web sitesine sürekli olarak kod girmeniz gerekmektedir. Bu da sürekli olarak takipte kalmanız gerektiği anlamına gelmektedir.

Earnably

Bu web sitesinde sizlere geniş bir yelpaze sunmaktadır. Radyo dinleyerek para kazanmanıza olanak sağlayan bu web sitesi aynı zamanda anket doldurma ve video izleme olanağı da tanımaktadır. Bu web sitesinde para çekme limiti beş dolar olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda bu web sitesinin pek çok bağlantısı bulunduğu için paranızı amazon çeki ya da bitcoin ile ödeme gibi farklı yollardan da alabilmeniz mümkündür.

Uniquerewards

Radyo dinleyerek para kazanmanıza olanak tanıyan bir diğer web sitesi de uniquewards’tır. Bu web sitesi diğerlerinden farklı olarak web sitesi ziyareti yapmanızı ve çeşitli vermiş olduğu görevleri yapmanızı isteyen bir web sitesidir. Bu şekilde kullanıcılarına para kazanma olanağı tanımaktadır. Bu site ödemeleri  yirmi dolar olunca vermektedir.

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

Yorum Yap