Şarkı Dinle Para Kazan (Müzik Dinleyerek Kazan)

Şarkı Dinleyerek Para Kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Üstelik Müzik dinleyip para kazanmanın birçok yöntemi var. Bu bölümde şarkı dinleyip para kazan konusunu anlatmaya çalışacağım.

ŞARKI DİNLEYEREK PARA KAZANMA

İnternetten para kazanmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunların biri de müzik dinleyerek parakazanmak. Buna inanmak biraz güç gelse de böyle bir kazanç modelinin nasıl işlediğini anlatacağım. Her ne kadar şarkı dinleyerek çok yüksek kazançlar elde edilmese de sonuçta şarkı dinlemek için ayırdığınız bir zaman için ekstra para kaznamak hoş olurdu öyle değil mi?

ŞARKI DİNLEYEREK NASIL PARAKAZANILIR?

Şarkı dinleyerek para kazanacağınız yerlerde genel amaç yeni sanatçıların tanıtılmasına yönelik çalışmalarve bu yeni sanatçıların değerlendirilmesi için sizlerin yani kullanıcıların üzerinde denenmesini sağlamaktır. Bu web siteleri ile dünyadaki birçok sanatçının tanıtım amacıyla yayınladığı eserleri dinleyerek parakazanabilirsiniz. Şimdi gelin nerelerde para kazanabileceğimize bakalım.

ŞARKI DİNLEYEREK PARA KAZANDIRAN SİTELER

Musıc X-Ray

Musicxray, şarkıcıların / söz yazarlarının şarkılarını göndermeleri ve müzik dinleyerek para kazanmaları için bir platformdur. Sanatçıları yetenek avcılarına bağlayan bir web sitesi. Bu sanatçılar, müziklerini tanıtmak ve şarkılarını portala gönderip takip gemisi oluşturarak bir hayran kitlesi oluşturmak için belli bir ücret öderler.

Kullanıcılar kendi seçtikleri müzikleri dinlemek için hayran olarak kaydolabilirler. Bu kullanıcılar veya hayranlar daha sonra bu tür amatör sanatçıların müzik dinlemek için web sitesi tarafından ödenir. Kayıtlar çoğunlukla sadece 30 saniyedir. Musicxray, kullanıcılarına yalnızca PayPal ile ödeme yapar. Kullanıcılarına şarkı başına 10 sent ödüyorlar. Bir ödeme için minimum eşik 20 ABD Dolarıdır. (Paypal ile ödeme alamayacak durumdaysanız diğer seçeneklere göz atın)

HitPredictor

HitPredictor ile Yeni müzik sanatçılarına yardım etmek ister misiniz? HitPredictor ile yeni parçalara geçmeden önce değerli geri bildirimler sağlayabilirsiniz. Geri bildiriminiz gönderilip kabul edildikten sonra puan kazanırsınız. Bonus puanları, belirli bir süre içinde belirli bir değerlendirme haberi gönderen hakemlere dağıtılır.

Kabul edilen incelemeler için geçerli döviz kuru 3 yorum = 1,00$. Yeterli puan topladığınızda, ödüller, Amazon hediye kartları vb. İçin işlem yapabilirsiniz.

FusionCash

FusionCash ile bilgisayarınızdan İnternet radyosu dinleyerek para kazanabilirsiniz. Daha da iyisi, site sadece kayıt olduğunuz için 5,00$ ile ödüllendirir.

Çevrimiçi radyo dinlemenin yanı sıra, anketleri doldurarak, teklifleri tamamlayarak ve başkalarını tavsiye ederek parakazanabilirsiniz. Minimum para çekme miktarı 25 ABD Dolarıdır.

FusionCash’in gerçekten güzel yanı, üyelerin site hakkındaki sorularınızı, kazancınızı nasıl en üst düzeye çıkaracağınızı vb.

Earnably

Earnbly; kazançlı olarak, kullanıcılarını farklı görevleri yerine getirmeleri için ödüllendiren ücretli bir sitedir. Kullanıcıların puan kazandıkları görevleri tamamlamaları gerekir. Her görev tamamlamanız için size farklı puanlar verir. Bu görevler anket almak, reklam / müzik videoları izlemek veya radyo dinlemekten farklıdır. Kullanıcılarına PayPal, Bitcoin ve Amazon Hediye Kartları ile kazanır. Minimum para çekme limiti, 225 puana eşit olan 2,00$ ‘dır.

UniqueRewards

UniqueRewards ile benzersiz ödüller kazanabilirsiniz, e-posta okumak, web sitelerini ziyaret etmek, çevrimiçi alışveriş yapmak ve daha pek çok şey gibi çevrimiçi işler yapmanız için size ödeme yapan başka bir ödül sitesidir.

Tabii ki, Benzersiz Ödüller radyosunda da müzik dinleyerek para kazanabilirsiniz!

Bu özelliği kullanmak için, dinlemek için bir istasyon seçmeniz gerekir.

Her 30 dakikada bir, hala dinlediğinizi onaylamak için tamamlamanız gereken bir Captcha göreceksiniz.

Ardından, Benzersiz Ödüller 0.03 $ ile size kredi.

Saatte yalnızca 0,06 $ kazanacaksınız, ancak müzik sevginiz için ücretsiz para kazanmak yine de güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir