Şarkı Dinle Para Kazan (Müzik Dinleyerek Kazan)

Okuma Süresi: 5 dakika

Şarkı Dinleyerek Para Kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Üstelik Müzik dinleyip para kazanmanın birçok yöntemi var. Bu bölümde şarkı dinleyip para kazan konusunu anlatmaya çalışacağım.

ŞARKI DİNLEYEREK PARA KAZANMA

İnternetten para kazanmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunların biri de müzik dinleyerek para kazanmak. Buna inanmak biraz güç gelse de böyle bir kazanç modelinin nasıl işlediğini anlatacağım. Her ne kadar şarkı dinleyerek çok yüksek kazançlar elde edilmese de sonuçta şarkı dinlemek için ayırdığınız bir zaman için ekstra para kaznamak hoş olurdu öyle değil mi?

ŞARKI DİNLEYEREK NASIL PARA KAZANILIR?

Şarkı dinleyerek para kazanacağınız yerlerde genel amaç yeni sanatçıların tanıtılmasına yönelik çalışmalar ve bu yeni sanatçıların değerlendirilmesi için sizlerin yani kullanıcıların üzerinde denenmesini sağlamaktır. Bu web siteleri ile dünyadaki birçok sanatçının tanıtım amacıyla yayınladığı eserleri dinleyerek para kazanabilirsiniz. Şimdi gelin nerelerde para kazanabileceğimize bakalım.

ŞARKI DİNLEYEREK PARA KAZANDIRAN SİTELER

Musıc X-Ray

Musicxray, şarkıcıların / söz yazarlarının şarkılarını göndermeleri ve müzik dinleyerek para kazanmaları için bir platformdur. Sanatçıları yetenek avcılarına bağlayan bir web sitesi. Bu sanatçılar, müziklerini tanıtmak ve şarkılarını portala gönderip takip gemisi oluşturarak bir hayran kitlesi oluşturmak için belli bir ücret öderler.

Kullanıcılar kendi seçtikleri müzikleri dinlemek için hayran olarak kaydolabilirler. Bu kullanıcılar veya hayranlar daha sonra bu tür amatör sanatçıların müzik dinlemek için web sitesi tarafından ödenir. Kayıtlar çoğunlukla sadece 30 saniyedir. Musicxray, kullanıcılarına yalnızca PayPal ile ödeme yapar. Kullanıcılarına şarkı başına 10 sent ödüyorlar. Bir ödeme için minimum eşik 20 ABD Dolarıdır. (Paypal ile ödeme alamayacak durumdaysanız diğer seçeneklere göz atın)

HitPredictor

HitPredictor ile Yeni müzik sanatçılarına yardım etmek ister misiniz? HitPredictor ile yeni parçalara geçmeden önce değerli geri bildirimler sağlayabilirsiniz. Geri bildiriminiz gönderilip kabul edildikten sonra puan kazanırsınız. Bonus puanları, belirli bir süre içinde belirli bir değerlendirme haberi gönderen hakemlere dağıtılır.

Kabul edilen incelemeler için geçerli döviz kuru 3 yorum = 1,00$. Yeterli puan topladığınızda, ödüller, Amazon hediye kartları vb. İçin işlem yapabilirsiniz.

FusionCash

FusionCash ile bilgisayarınızdan İnternet radyosu dinleyerek para kazanabilirsiniz. Daha da iyisi, site sadece kayıt olduğunuz için 5,00$ ile ödüllendirir.

Çevrimiçi radyo dinlemenin yanı sıra, anketleri doldurarak, teklifleri tamamlayarak ve başkalarını tavsiye ederek para kazanabilirsiniz. Minimum para çekme miktarı 25 ABD Dolarıdır.

FusionCash’in gerçekten güzel yanı, üyelerin site hakkındaki sorularınızı, kazancınızı nasıl en üst düzeye çıkaracağınızı vb.

Earnably

Earnbly; kazançlı olarak, kullanıcılarını farklı görevleri yerine getirmeleri için ödüllendiren ücretli bir sitedir. Kullanıcıların puan kazandıkları görevleri tamamlamaları gerekir. Her görev tamamlamanız için size farklı puanlar verir. Bu görevler anket almak, reklam / müzik videoları izlemek veya radyo dinlemekten farklıdır. Kullanıcılarına PayPal, Bitcoin ve Amazon Hediye Kartları ile kazanır. Minimum para çekme limiti, 225 puana eşit olan 2,00$ ‘dır.

UniqueRewards

UniqueRewards ile benzersiz ödüller kazanabilirsiniz, e-posta okumak, web sitelerini ziyaret etmek, çevrimiçi alışveriş yapmak ve daha pek çok şey gibi çevrimiçi işler yapmanız için size ödeme yapan başka bir ödül sitesidir.

Tabii ki, Benzersiz Ödüller radyosunda da müzik dinleyerek para kazanabilirsiniz!

Bu özelliği kullanmak için, dinlemek için bir istasyon seçmeniz gerekir.

Her 30 dakikada bir, hala dinlediğinizi onaylamak için tamamlamanız gereken bir Captcha göreceksiniz.

Ardından, Benzersiz Ödüller 0.03 $ ile size kredi.

Saatte yalnızca 0,06 $ kazanacaksınız, ancak müzik sevginiz için ücretsiz para kazanmak yine de güzel.

parakazan

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Yapılan yorumlar
0 Yorum cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En ateşli yorum dizisi
2 Yorum yazarları
Sümeyye NurGüven Tavlas Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Sümeyye Nur
Ziyaretçi
Sümeyye Nur

Müzik ve radyo dinlemenizi ve bu vesileyle para kazanmanızı sağlayan birkaç web sitesi var. Çok fazla ödeme yapmasalar da, bir araya getirilen tüm web sitelerinde topluca çalıştığınızda, ondan iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Müzik dinlemenizi sağlayan en iyi web sitelerinin listesi: MusicXray: Açıkçası en güveniliri gibi duruyor. Amatör sanatçıların 30 saniyelik ses kliplerini dinlemesi için kullanıcılara ödeme yapılır. Paypal üzerinden ödeme yaparlar ve ödeme için minimum eşik 20 ABD Dolarıdır. UniqueRewards: Anket cevaplama, çevrimiçi alışveriş ve radyo dinleme gibi farklı işler yapmanız için size para ödüyorlar. Minimum ödeme 20 ABD Dolarıdır ve Paypal ve Çek ile öderler. Research.fm: Müzik dinlemenizi ve anketleri doldurmanızı sağlayan bir Müzik araştırma şirketidir. Kazancınızı Amazon Hediye kartları ile değerlendirebilirsiniz. HitPredictor: Kullanıcılara müzik dinleyip oylamalarını ödeyen başka bir müzik araştırma şirketi. Dinlediğiniz her şarkı için 3 puan (1 dolara eşit) alıyorsunuz. Amazon hediye kartları ve ödüller için puan değişimi yapabilirsiniz. Cash4Minutes: Radyo dinlemek ve arama yapmak… Devamını oku »

Güven Tavlas
Ziyaretçi
Güven Tavlas

Bu şarkı dinleme platformlarından para kazandım ve gerçekten ödemelerimi aldım ancak arada bir bazılarında problem olabiliyor. Mesela ülkemizde para ödemeyi durduyor bazı müzik dinleyerek para kazandırma servisleri veyahut site birdenbire kapanabiliyor. En kötüsü ise sitede panelinize bir giriyorsunuz, bakiyeniz normalde artıdayken birden bire sıfır olmuş. Sanki yeni bir üyelik açmış gibi. Hatta üye olup para kazandığınız ve bakiyeniz bulunan hesaba sanki hiç üye olmamış gibi giriş bile yapamadığınız oluyor. Oysa şifre e-postanızda duruyordur size aktivasyon maili gelmiştir ancak hiç üye olmamış gibi karşılanırsınız.

İşte bu ve bunun gibi sebepler ile para kazanmanın zorlukları da var şarkı dinleyerek para kazanma platformlarında. Sen buraya gerçekten en kaliteli olanları koymuşsun ve bunu bir beklenti içerisinde yapmadığında çok aşikar ve bu yüzden tebrik ederim.