Link Kısaltarak Para Kazan (En İyi Link Kısaltma Servisi)

Link kısaltarak servislerini duymuşsunuzdur. İşte en önemli 3 link kısaltma servisi:

1- Tr.link : 1000 Tık için 6,05$ para veriyor. Ödeme yöntemi: Banka havalesi, papara, bitcoin, webmoney, ininal, paypal Minimum ödeme 20 TL. Site dili Türkçe.

2- Won.pe : 1000 Tık için 2,38€ para veriyor. Ödeme yöntemi: Banka hesabı, papara, skrill, paypal. Site dili Türkçe.

3- LinkShrink.net : 1000 Tık için 1.7$ Veriyor.  Ödeme yöntemi; Bitcoin ve Payza. 3 Günde ödeme. Minimum ödeme 5$

Link kısaltma servisi nasıl işliyor?
Öncelikle üye girişi yaparak kısaltmak istediğiniz link’i seçiyorsunuz. Ardından bu link’i dilediğiniz yerde paylaşıyorsunuz. Bu vesile ile her tıklama başına küçük bir gelir elde ediyorsunuz. Bu tıklama sayıları arttıkça hesabınızda kayda değer bir para birikiyor.

Link Kısaltma ne kadar kazandırıyor?
Değişkenlik göstermekle beraber 1000 tıklamaya ortalama 1,75$ ile 6$ arasında bir kazanç elde ediyorsunuz. Özellikle fenomen sosyal ağ hesapları, program veya video indirme siteleri için harika bir kazanç kapısı.

Link Kısaltma Servisi Avantajları Nedir?
Öncelikle tabiki para kazandırması.
Linklerinizin kısaltılması.
Bu 3 servisin, Rakiplerine oranla daha beğeniliyor olması.
Ödemeleri kısa periyotlar ile yapması.
Banka hesabınıza ödeme yapıyor olması.
5$ kazanç yapıldığında dahi ödemeyi yapıyor olması.

Link Kısaltma için Alternatif Siteler var mı?
Evet birçok alternarif mevcut. Tüm Link Kısaltma Servisleri için en önemli alternattifler:
Adf.ly, Bit.ly, Goo.gl, Tinyurl.com, Ow.ly, Adfoc.us, Tiny.cc, Is.gd, Bit.do, Tr.im, Mcaf.ee, U.to, Gg.gg, V.gd

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

Link Kısaltarak Para Kazan (En İyi Link Kısaltma Servisi)” için 9 yorum

 • 2 Ekim 2018 tarihinde, saat 13:43
  Permalink

  Web sitemizi bu içeriğinizde görmekten mutluluk duyarız. Biz de Türkiyede Türkçe link kısaltma ve para kazandırma sistemleri için bir başlangıç yaptık. Yeni sitemizi incelemenizi ve bloğunuzda yer vermenizi temenni ederiz. İyi çalışmalar bol bloglar …
  https://kisaurl.net

  Yanıtla
 • 9 Ekim 2018 tarihinde, saat 20:41
  Permalink

  Link kısaltmalarda en önemli unsur bana göre çok vermesi değil de sitenin uptime süresinin iyi olmasıdır. mesela bc.vc sitesinin tıklama paraları yüksek ama uptime süresi kötü olduğundan bazen kullanıcılar linklerinize tıklamak istese dahi sorundan dolayı tıklayamıyor ve bu da kazanç düşürüyor.

  Yanıtla
 • 11 Ekim 2018 tarihinde, saat 22:27
  Permalink

  Link kısaltarak para kazanmak geçmişten günümüze en çok kullanılan para kazanma yöntemlerinden birisi. Özellikle torrent, +18 içerik gibi linklerden güzel para kazanabiliyorsunuz.

  Yanıtla
 • 14 Ekim 2018 tarihinde, saat 11:54
  Permalink

  Link kısaltarak para kazanmak gerçekten çoğu sitenin geçim kaynağını sağlamaktadır. Fakat hiti yüksek sitelerde çok fazla gelir elde edilebilir. Ama hiti az olan sitelerin kazanması fazla olanaklı görünmüyor.

  Yanıtla
 • 18 Ekim 2018 tarihinde, saat 00:00
  Permalink

  Link kısaltarak eskiden oldukça yoğun para kazanılabiliyordu; fakat ben dahil birçok arkadaşım kısaltılmış linklerin sonunda yasaklı sitelere ulaşma oranımız arttığından bundan zarar gördük. İnsanlar yasaklı sitelere yönlendirildikçe bu tip linknlerde uzaklaşıyorlar

  Yanıtla
 • 18 Ekim 2018 tarihinde, saat 00:02
  Permalink

  Bu sektörde yeni bir site açıp kazanç elde etmek zor; zira hali hazırdakiler artık belli bir tanınırlığa ulaştılar ve dolayısıyla tüm piyasayı kontrol eder durumdalar. Ciddi bir çevreniz olması lazım kendinizi tanıtabilmeniz için

  Yanıtla
 • 20 Mart 2019 tarihinde, saat 15:10
  Permalink

  Link kısaltma servisleri geçen seneye kadar çok iyi paralar veriyordu. Fakat bu sene TBM’leri oldukça düşürmüşler. İnternette gördüğüm bir blog da seçim sonrası TBM’leri arttıracaklarını okumuştum. Umarım doğrudur.

  Yanıtla
 • 22 Mart 2019 tarihinde, saat 22:50
  Permalink

  Tavsiyeleriniz için teşekkürler farklı bir link kısaltma servisini kullanıyordum ve ödeme konusunda bazı sorunlar yaşıyordum. Tavsiyeniz ile referans bağlantısını kullanarak Tr.link sitesine üyelik gerçekleştirdim ve ilk gün sonuçları oldukça iyi. İlerleyen günlerde ödeme eşiğine ulaştığımda sorun yaşamazsam eğer oranları çok güzel görünüyor.

  Yanıtla
 • 23 Mart 2019 tarihinde, saat 22:57
  Permalink

  Bu tabloya göre türk link kısaltma servisi yabancı sitelerden daha fazla para kazandırıyor. Acaba ne kadar güvenilir. Böyle sistemler bir süre popüler oluyor, sonra birçokları parasını alamıyor.

  Yanıtla

Yorum Yap