Link Kısaltarak Para Kazan (En İyi Link Kısaltma Servisi)

Okuma Süresi: 2 dakika

Link kısaltarak servislerini duymuşsunuzdur. İşte en önemli 2 link kısaltma servisi:

1- Tr.link : 1000 Tık için 6,05$ para veriyor. Ödeme yöntemi: Banka havalesi, papara, bitcoin, webmoney, ininal, paypal Minimum ödeme 20 TL. Site dili Türkçe.

2- Won.pe : 1000 Tık için 2,38€ para veriyor. Ödeme yöntemi: Banka hesabı, papara, skrill, paypal. Site dili Türkçe.

Link kısaltma servisi nasıl işliyor?
Öncelikle üye girişi yaparak kısaltmak istediğiniz link’i seçiyorsunuz. Ardından bu link’i dilediğiniz yerde paylaşıyorsunuz. Bu vesile ile her tıklama başına küçük bir gelir elde ediyorsunuz. Bu tıklama sayıları arttıkça hesabınızda kayda değer bir para birikiyor.

Link Kısaltma ne kadar kazandırıyor?
Değişkenlik göstermekle beraber 1000 tıklamaya ortalama 1,75$ ile 6$ arasında bir kazanç elde ediyorsunuz. Özellikle fenomen sosyal ağ hesapları, program veya video indirme siteleri için harika bir kazanç kapısı.

Link Kısaltma Servisi Avantajları Nedir?
Öncelikle tabiki para kazandırması.
Linklerinizin kısaltılması.
Bu 3 servisin, Rakiplerine oranla daha beğeniliyor olması.
Ödemeleri kısa periyotlar ile yapması.
Banka hesabınıza ödeme yapıyor olması.
5$ kazanç yapıldığında dahi ödemeyi yapıyor olması.

Link Kısaltma için Alternatif Siteler var mı?
Evet birçok alternarif mevcut. Tüm Link Kısaltma Servisleri için en önemli alternattifler:
Adf.ly, Bit.ly, Goo.gl, Tinyurl.com, Ow.ly, Adfoc.us, Tiny.cc, Is.gd, Bit.do, Tr.im, Mcaf.ee, U.to, Gg.gg, V.gd

parakazan

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

11
Kimler Neler Demiş?

avatar
11 Yapılan yorumlar
0 Yorum cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En ateşli yorum dizisi
10 Yorum yazarları
Ceyda MolaÇok HavalırefikCeydaAli Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Ceyda Mola
Editor

Link kısaltma servisleri ile para kazanma şu şekilde çalışıyor.
Öncelikle bağlayacağınız adres için bir link alıp adresi kısaltmış oluyorsunuz.
Size verilen bu linki paylaşırsanız, bu link ile giriş yapmak isteyen kişiler 3-5 saniyelik reklam için bekelmek durumunda kalıyor.
Reklam gösterimi sayesinde kazanılan kazancın bir kısmı komisyon olarak linki bağlayan kişiye veriliyor.

Çok Havalı
Ziyaretçi
Çok Havalı

Buraya girip acaba hangisi kazandırıyordur diye cevaplara bakan ve deneyen kişileri araştıran biri varsa hemen cevaplıyım.
tr.link kazandırıyor.

Ben link kısaltma servislerinin birçoğunu kullandım ve kullanıyorum çünkü işim buna çok müsait bu yüzden eğer benim gibi en fazla kazandıranı arayan varsa hiç düşünmeden tr.link ‘e kayır olsun. Türk olmasına rağmen en kazandıranı o ama ben olsam yumurtaları aynı sepete koymazdım dolayısıyla en azından 2-3 tane daha link kısaltarak para kazandırma servisini kullanın derim.

refik
Ziyaretçi
refik

Bu tabloya göre türk link kısaltma servisi yabancı sitelerden daha fazla para kazandırıyor. Acaba ne kadar güvenilir. Böyle sistemler bir süre popüler oluyor, sonra birçokları parasını alamıyor.

Ceyda
Ziyaretçi
Ceyda

Tavsiyeleriniz için teşekkürler farklı bir link kısaltma servisini kullanıyordum ve ödeme konusunda bazı sorunlar yaşıyordum. Tavsiyeniz ile referans bağlantısını kullanarak Tr.link sitesine üyelik gerçekleştirdim ve ilk gün sonuçları oldukça iyi. İlerleyen günlerde ödeme eşiğine ulaştığımda sorun yaşamazsam eğer oranları çok güzel görünüyor.

Ali
Ziyaretçi
Ali

Link kısaltma servisleri geçen seneye kadar çok iyi paralar veriyordu. Fakat bu sene TBM’leri oldukça düşürmüşler. İnternette gördüğüm bir blog da seçim sonrası TBM’leri arttıracaklarını okumuştum. Umarım doğrudur.

Aydın
Ziyaretçi
Aydın

Bu sektörde yeni bir site açıp kazanç elde etmek zor; zira hali hazırdakiler artık belli bir tanınırlığa ulaştılar ve dolayısıyla tüm piyasayı kontrol eder durumdalar. Ciddi bir çevreniz olması lazım kendinizi tanıtabilmeniz için

Mert
Ziyaretçi
Mert

Link kısaltarak eskiden oldukça yoğun para kazanılabiliyordu; fakat ben dahil birçok arkadaşım kısaltılmış linklerin sonunda yasaklı sitelere ulaşma oranımız arttığından bundan zarar gördük. İnsanlar yasaklı sitelere yönlendirildikçe bu tip linknlerde uzaklaşıyorlar

murat
Ziyaretçi
murat

Link kısaltarak para kazanmak gerçekten çoğu sitenin geçim kaynağını sağlamaktadır. Fakat hiti yüksek sitelerde çok fazla gelir elde edilebilir. Ama hiti az olan sitelerin kazanması fazla olanaklı görünmüyor.

Anıl
Ziyaretçi
Anıl

Link kısaltarak para kazanmak geçmişten günümüze en çok kullanılan para kazanma yöntemlerinden birisi. Özellikle torrent, +18 içerik gibi linklerden güzel para kazanabiliyorsunuz.

Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

Link kısaltmalarda en önemli unsur bana göre çok vermesi değil de sitenin uptime süresinin iyi olmasıdır. mesela bc.vc sitesinin tıklama paraları yüksek ama uptime süresi kötü olduğundan bazen kullanıcılar linklerinize tıklamak istese dahi sorundan dolayı tıklayamıyor ve bu da kazanç düşürüyor.

kısaurl
Ziyaretçi
kısaurl

Web sitemizi bu içeriğinizde görmekten mutluluk duyarız. Biz de Türkiyede Türkçe link kısaltma ve para kazandırma sistemleri için bir başlangıç yaptık. Yeni sitemizi incelemenizi ve bloğunuzda yer vermenizi temenni ederiz. İyi çalışmalar bol bloglar …
tr.link