Dolar (USD) Destek ve Direnç Noktaları

USD destek ve direnç noktaları aşağıdaki gibidir. Pivot noktaları, destek ve direnç noktaları belirleme konusunda makalemiz ayrıca yayınlanacaktır. Dolar destek noktasıDolar pivot noktası ve Dolar direnç noktası bilgileri bilgilendirmek amaçlıdır.

S1
S2
S3
Pivot
R1
R2
R3

Yukarıda görüldüğü üzere S3,S2 ve S1 destek noktaları olup Pivot ise Pivot noktasını belirtmektedir. R1,R2 ve R3 direnç noktalarını simgelemektedir.

Bilgilendirme: YAKINDA USD/EUR dahil olmak üzere Amerikan Doları’nın diğer para birimlerince pivot noktaları destek ve direnç noktaları bilgileri yayınlanacaktır. Sayfayı takip edebilirsiniz.

Risk Feragatnamesi: ParaKazan.com.tr üzerinde bulunan, piyasa haberleri, analizler, işlem sinyalleri dahil olmak üzere bu web sitesinde bulunan bilgilere dayanarak ortaya çıkan kayıp veya hasarlardan sorumlu tutulamaz. Bu web sitesinde yer alan veriler gerçek zamanlı olmayabilir ve analizler yazarın görüşleridir ve ParaKazan veya çalışanlarının önerilerini temsil etmemektedir. Dolar veya döviz ticaretinde veya başka herhangi bir finansal enstrümana yatırım yapmaya karar vermeden önce yatırım hedeflerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice göz önünde bulundurmalısınız. İncelemekte olduğumuz tüm brokerlar hakkında size değerli bilgiler sunmak için çok çalışıyoruz. Tüm verilerimizin güncel olmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yaparken, bilgilerimizi doğrudan piyasa verileri ile doğrulamanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir