Video İzle Para Kazan

Video izleyerek para kazanabileceğiniz bir sistem. Oldukça kolay olduğu için hemen adım adım nasıl olduğunu bahsedeceğim. 10 TL biriktirdiğiniz taktirde banka hesabınıza paranızı çekebiliyorsunuz…

Video İzleyerek Para Kazanacağınız sistemi hemen adım adım anlatmaya başlıyorum:

1- Buradan kayıt ol

2- Girdiğiniz yerde Ücretsiz Kayıt Ol! ‘a tıklayın aşağıdaki fotoğraf gibi.

3- Fotoğraftaki gibi Panelinizde Videoları İzle kısmına tıklayın.

4- Herhangi bir video’nun altında çıkan İzle butonuna tıklıyoruz.

5- Play’e basıyoruz ve video’nun üstünde gözüken süre kadar izliyoruz. Bu videonun üstünde 10 saniye yazıyor. Şimdi video’yu 10 saniye izliyorum.

6- Fotoğrafta görüldüğü gibi 0.20 Puan kazandım bile.

7- Artık bundan sonra diğer video’ları bu şekilde 10 saniye veya 20 saniye izleyerek puan kazanıp, kazandığınız puanları biriktirerek 10 TL olduğunda kendi banka hesabınıza çekebilirsiniz.

SİSTEME KAYIT İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

Video’ları izleyerek hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Web sitesinde video ile para kazanma dışında İndir kazan, görevleri tamamla gibi ekstra para kazanma kategorileri de mevcut. Dilerseniz bunları da puan biriktirmek için kullanabilirsiniz.

Web sitesine kayıt olduğunuzda otomatik olarak 5 puan sahibi oluyorsunuz. 1 puan 10 kuruştur.
Hesabınızda minimum 10 TL bulunduğu taktirde bunu banka hesabınıza çekebiliyorsunuz.

Web sitesi henüz 6 aylık ancak kazançlarını çekenler mevcut. Zaten yatırım da gerekmeyen bir kazanç kapısı olduğu için gönül rahatlığıyla kayıt olabilirsiniz.

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

Yorum Yap