S4Mining Türk Bulut Madenciliği İNDİRİM

Okuma Süresi: 2 dakika

Seçuk Saraç ve Bülent Tekmen ‘in bir girişimi olan S4Mining.com projesi cloud mining yani bulut madenciliği firmasıdır.

Madencilik işi bu konuda araştırma yaptıysanız teknik bilgi isteyen, hem yazılımsal hem donanımsal bilgi ihtiyacına gerek olan bir iş dalıdır. Kendi evinde, ofisinde veya iş yerinde mining yani madencilik yapabileceğiniz gibi bu işi bulut madenciliği ile tıpkı hosting kiralar gibi bakım ve masraf ücretlerini vererek yapabiliyorsunuz. Günümüzde internet ortamında birçok bulut madencilik firması var ancak bir para transferi yaptığımız için bir güvene ihtiyaçta bulunuyor.

S4 Mining Güvenilir mi? Türk Bulut Madenciliği olan S4Mining’in ortakları, daha önce yapmış olduğu projeler ile bilinen kişiler olduğu için ben güvenli buldum. Neden güvenli bulduğumu alt tarafda kurucularının kim olduğunu anlattığım bölümde veya video ile öğrenebilirsiniz.

S4Mining.com İndirim Kuponu; S4 Mining Bulut Madenciliği İndirimli almak için bu link ile kayıt olursanız %2 İndirim’i anında kazanırsınız. ParaKazan.com.tr ‘de bu konuya mesaj yazmanız halinde %2 indiriminiz size yansıtılacaktır. Bizim linkimizden kayıt olmayan kişiler malesef indirim kazanamayacaklar. S4 Mining Kayıt Linki ile kayıt olun indiriminizi alın.

Selçuk Saraç ve Bülent Tekmen Kimdir?

Bülent Tekmen Kimdir?
Eğitimini Harvard Business School ve Yıldız Teknik Üniversitesinde tamamlamış ve özellikle internet tabanlı harika projeler üretmiştir. Bu projeler; Colendi, ininal, Stratosphere, Learndin, Likeconomy, Ruup, Mekanist projelerinin kurucu ortağıdır.

Selçuk Saraç Kimdir?
Radore veri merkezi, NGX Storage, Mobilus, Scorp projelerinde melek yatırımcı olmasıyla birlikte SadeceHosting.com ‘un kurucusu ve genel müdürlüğünü yaptı.

2 isim de internet tabanlı teknoloji projelerinde yer almış ve özellikle veri merkezi projelerinde büyük deneyimleri olması bu konuda onları çok tecrübeli olarak başlamalarına neden oluyor. Girişimcilere önem vermesi ve yeni teknolojilere hızlı adapte olmaları, akıllı yatırımlara girişmesi bu isimleri benim tarafımca çok güvenli kılıyor.

parakazan

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Yapılan yorumlar
0 Yorum cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En ateşli yorum dizisi
2 Yorum yazarları
Giray Yılmaz ÖzbudakMehmet Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Giray Yılmaz Özbudak
Ziyaretçi
Giray Yılmaz Özbudak

Bulut madenciliğinin malesef bir geleceği olduğunu pek düşünmüyorum. Özellikle Türkiye gibi bir yerde bu projenin tutması çok daha zor. Her ne kadar tesisler dünyanın başka bir köşesinde olsa da hashrate ile birlikte ciddi kayıplar olacaktır.

Mesela 2 ya da 3 yıllık bir plan seçtiğinizde anlık olarak gayet güzel gibi duruyor olabilir ancak 3 yıl sonra öyle bir canavar yaparlar ki evdeki hesap çarşıya uymaz. Ben yalnızca bulut madenciliği değil, madenciliğe amatör olarak başlamanın; eğer öğrenme maksadıyla değilse uzak durulması taraftarıyım.

Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

selçuk bey gerek hosting dünyasında gerekse yazılım dünyasında zekasını konuşturmuş birisi bu alanda da başarılı olacağına inanıyorum