S4Mining Türk Bulut Madenciliği İNDİRİM

Seçuk Saraç ve Bülent Tekmen ‘in bir girişimi olan S4Mining.com projesi cloud mining yani bulut madenciliği firmasıdır.

Madencilik işi bu konuda araştırma yaptıysanız teknik bilgi isteyen, hem yazılımsal hem donanımsal bilgi ihtiyacına gerek olan bir iş dalıdır. Kendi evinde, ofisinde veya iş yerinde mining yani madencilik yapabileceğiniz gibi bu işi bulut madenciliği ile tıpkı hosting kiralar gibi bakım ve masraf ücretlerini vererek yapabiliyorsunuz. Günümüzde internet ortamında birçok bulut madencilik firması var ancak bir para transferi yaptığımız için bir güvene ihtiyaçta bulunuyor.

S4 Mining Güvenilir mi? Türk Bulut Madenciliği olan S4Mining’in ortakları, daha önce yapmış olduğu projeler ile bilinen kişiler olduğu için ben güvenli buldum. Neden güvenli bulduğumu alt tarafda kurucularının kim olduğunu anlattığım bölümde veya video ile öğrenebilirsiniz.

S4Mining.com İndirim Kuponu; S4 Mining Bulut Madenciliği İndirimli almak için bu link ile kayıt olursanız %2 İndirim’i anında kazanırsınız. ParaKazan.com.tr ‘de bu konuya mesaj yazmanız halinde %2 indiriminiz size yansıtılacaktır. Bizim linkimizden kayıt olmayan kişiler malesef indirim kazanamayacaklar. S4 Mining Kayıt Linki ile kayıt olun indiriminizi alın.

Selçuk Saraç ve Bülent Tekmen Kimdir?

Bülent Tekmen Kimdir?
Eğitimini Harvard Business School ve Yıldız Teknik Üniversitesinde tamamlamış ve özellikle internet tabanlı harika projeler üretmiştir. Bu projeler; Colendi, ininal, Stratosphere, Learndin, Likeconomy, Ruup, Mekanist projelerinin kurucu ortağıdır.

Selçuk Saraç Kimdir?
Radore veri merkezi, NGX Storage, Mobilus, Scorp projelerinde melek yatırımcı olmasıyla birlikte SadeceHosting.com ‘un kurucusu ve genel müdürlüğünü yaptı.

2 isim de internet tabanlı teknoloji projelerinde yer almış ve özellikle veri merkezi projelerinde büyük deneyimleri olması bu konuda onları çok tecrübeli olarak başlamalarına neden oluyor. Girişimcilere önem vermesi ve yeni teknolojilere hızlı adapte olmaları, akıllı yatırımlara girişmesi bu isimleri benim tarafımca çok güvenli kılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir