Hashflare Nasıl Kullanılır? (Hashflare %10 İndirim Kodu – Hashflare Güvenilir mi?)

Hashflare Nedir?
Bitcoin bulut madenciliği yapan Hashflare.io, zor bir işlem olan madencilik işini kendi bünyesinde yapıyor ve tıpkı hosting firmaları gibi bu cihazlardan kiralayarak bir nevi kendi madenciliğinizi yapmış oluyorsunuz.

Bulut Madenciliği Avantajlı mı?
Zor bir işlem olduğu kadar masraflı olan coin madenciliği hem pahalı donanım cihazları gerektiriyor hem de özellikle kurulum esnasında ileri seviyede yazılım bilgisi gerektiriyor. Diğer yandan elektrik masrafı, donanım soğutma işlemi ve olası donanım bozulmalarına karşı bir nevi avantaj elde etmek için Hashflare gibi bir bulut madenciliği mantıklı olabiliyor?

Hashflare Güvenilir mi?
Hashflare, Hashcoins adlı coin madenci cihazları üreten firmadır. Birçok yerde %100 güvenli gibi cümleler duymanız mümkün ancak ticaret içerisinde hiç bir zaman %100 diye bir şey söz konusu olmaz. Eğer gelir %100 olsaydı zaten bu durumda ticaret değil faiz olurdu. Diğer yandan her ne kadar güvenilir ve 2 yılı aşkın süredir ödemesine sadık olan büyük bir firma olsa da olası bir problem durumunda firmanın yurt dışında olması (Estonya tabanlı) işinizi bir nebze daha zorlaştıracaktır. Bu tip sorunlar için benim nacizhane fikrim kredi kartı ile alışveriş yapılması. Çünkü kredi kartı ile alışveriş yapıldığında ödeme geri alma yapabiliyorsunuz. Visa ve mastercard ile yapılan ödemeler belirli bir tarihe kadar olası bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, bankanız ile irtibata geçerek ödeme geri talep edebilirsiniz. (Benim incelediğim kadarıyla kendi bankam için ekstre tarihinden itibaren 10 iş günü sonrasına kadar ödemeyi geri alma talep edebiliyorum) Bu süreye kadar zaten ödemiş olduğum ücret kadar paraya ulaşmış olacağım için gayet mantıklı olarak görüyorum. Ancak eğer bu sisteme girmeyi düşünüyorsanız bir risk aldığınızı ve bu risk için sorumluluk kabul etmediğimi belirtmeliyim.

Hashflare ile Ne Kadar Kazanırım?
Hashflare ile kazancınız bitcoin cinsinden olduğu için net bir rakam söylemek imkansız. Kazım zorluğuna ve havuzunuzdaki duruma göre de değişkenlik gösteren gelir tablosuna göre ortalama 2 ay içerisinde yatırmış olduğunuz rakama ulaşabiliyorsunuz. 1 yıllık kiralama ücreti verip çok kısa sürede yatırdığınız ücrete kavuşmuş oluyor ve sonraki kazandığınız sizin karınız oluyor. Tabi bu kazandığınız ücreti de tekrar kazım gücü satın alabilir ve kazanç katsayınızı artırabilirsiniz. Bu tamamen sizin stratejinize bağlı. Ayrıca ilk ücretinizi yatırdığınız andan 24 saat süre sonrasında size ortalama olarak günlük, haftalık, aylık, 6 aylık ve 1 yıllık kazancınızı otomatik olarak dolar bazında gösteriyor. Bu tablo ile kazanç oranınızı daha belirleyici olarak görebileceksiniz.

Hashflare Kayıt ve İndirim Kodu:
Hashflare Kayıt Linki bu link ile kayıt olduğunuzda ortak grupta oluyor ve ben de ödül kazanıyorum ve bu ödülü paylaşıyorum ayrıca Hashflare indirim Kodu olarak HF18QPD92Y4 bu kodu kullanırsanız %4’lük bir indirim kazanırsınız. Buradaki link ile yani benim referansım ile kayıt olup bu makaleye mesaj atarsanız ödülün yarısını size veriyorum böylece neredeyse %10 civarı indirimli almış oluyorsunuz. Direk siteye normal şekilde de üye olabilirsiniz ancak bu durumda yalnızca %4’lük kupon kodunu kullanarak %4’lük bir indirim kazanırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir