Hashflare Nasıl Kullanılır? (Hashflare Güvenilir mi?)

Okuma Süresi: 1 dakika

Hashflare bir dolandırıcılık firmasıdır.

Hashflare bulut madencilik firması açık bir şekilde soygunculuk yapmaktadır. Scam bir firma olan hashflare para kazandığınız hissini uyandırmak için size mining yaptığını söyleyerek, mining cihazlarını kiralatır. Daha sonra sözleşmesini yerine getirmek için size havuzlardan para kazandığınızı gösteren bir panel ile başbaşa bırakır.

Ancak asıl sorun bundan sonra başlıyor.

Dolandırıcı bir firma olan hashflare’e yatırdığınız ücreti, sözleşme süresi boyunca asla ama asla kazanamazsınız. Çekebileceğiniz yani size izin verilen mininmum tutarı da asla geçemeyeceğiniz için bakiyeniz sürekli hashflare’de kalacak. Ya da sırf o içerideki bakiyeyi çekmek için yeniden bir meblağ yatırmak durumunda kalırsınız ancak durun… Yatırdığınız meblağ dahi içerideki kalan bakiyenizi çekmek için yeterli gelmeyecek ve sorun çıkartacaklar.

Kazananlar var mı?

Hashflare ile çıktığında kazandırıyor hatta gayet iyi kazandırıyordu. Fakat daha sonra yeterli bir kitleye ulaştıktan sonra işi tamamen dolandırıcılığa doğru yönlendirmeye başladılar.

Karar tabiki sizin ancak ben kesinlikle Hashflare’e kayıt olmanızı tavsiye etmiyorum.

parakazan

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Yapılan yorumlar
1 Yorum cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En ateşli yorum dizisi
3 Yorum yazarları
Sümeyye NurerdemMehmet Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Sümeyye Nur
Ziyaretçi
Sümeyye Nur

Dolandırıcılık yapan bu ve bunun gibi birçok bulut madencilik şirketleri profesyonel anlamda tesislerini göstererek müşterilere güven sağlamaya çalışır. Aynı şeyi genesis mining için de konuşuyorum. Zaten sözleşmelerini okursanız dolandırıcılığı yasal hale getirmeye çalıştığını görürsünüz. Kısacası yapmaya çalıştığı şey ilk etata gerçekten kullanıcılara para kazandırmak ve bu sayede bir kitle yakaladılar hatta marka haline geldiler. Ancak daha sonrasında işler değişti ve bu kez gerçekten para kazanmak istediler. Bu nedenle de yatırılan parayı geri vermemek için türlü türlü kurallar uydurdular.

Neymiş belirli bir limitin altında ödeme yapılmıyormuş mesela.

İyi de bu kuralı parayı yatırdıktan sonra öyle kafana göre koyamazsın ki.

Yani yatırım yapmış olan bir kişi parası limitlere takıldığı için sırf bu maddeden dolayı bile ekstra para yatırmak zorunda ve yine de mining yaparak parasını çıkartmalı. Ayrıca zaten saçma olan kural sadece bu değil.

Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

güzel indirim oranı. ek olarak bitcoin gibi oldukça zorlu ekran kartlarına gerek olmaksızın yapılabileceği için çoğu kullanıcıya kolaylık sağlayacak.

erdem
Ziyaretçi
erdem

aynen o şekilde ekran kzrtları olmadan madencilik imkanı tanıdığı için bir adım öne çıkıyor.