Hashflare Nasıl Kullanılır? (Hashflare Güvenilir mi?)

Hashflare bir dolandırıcılık firmasıdır.

Hashflare bulut madencilik firması açık bir şekilde soygunculuk yapmaktadır. Scam bir firma olan hashflare para kazandığınız hissini uyandırmak için size mining yaptığını söyleyerek, mining cihazlarını kiralatır. Daha sonra sözleşmesini yerine getirmek için size havuzlardan para kazandığınızı gösteren bir panel ile başbaşa bırakır.

Ancak asıl sorun bundan sonra başlıyor.

Dolandırıcı bir firma olan hashflare’e yatırdığınız ücreti, sözleşme süresi boyunca asla ama asla kazanamazsınız. Çekebileceğiniz yani size izin verilen mininmum tutarı da asla geçemeyeceğiniz için bakiyeniz sürekli hashflare’de kalacak. Ya da sırf o içerideki bakiyeyi çekmek için yeniden bir meblağ yatırmak durumunda kalırsınız ancak durun… Yatırdığınız meblağ dahi içerideki kalan bakiyenizi çekmek için yeterli gelmeyecek ve sorun çıkartacaklar.

Kazananlar var mı?

Hashflare ile çıktığında kazandırıyor hatta gayet iyi kazandırıyordu. Fakat daha sonra yeterli bir kitleye ulaştıktan sonra işi tamamen dolandırıcılığa doğru yönlendirmeye başladılar.

Karar tabiki sizin ancak ben kesinlikle Hashflare’e kayıt olmanızı tavsiye etmiyorum.

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

Hashflare Nasıl Kullanılır? (Hashflare Güvenilir mi?)” için 2 yorum

 • 16 Ekim 2018 tarihinde, saat 21:13
  Permalink

  güzel indirim oranı. ek olarak bitcoin gibi oldukça zorlu ekran kartlarına gerek olmaksızın yapılabileceği için çoğu kullanıcıya kolaylık sağlayacak.

  Yanıtla
  • 24 Ekim 2018 tarihinde, saat 23:56
   Permalink

   aynen o şekilde ekran kzrtları olmadan madencilik imkanı tanıdığı için bir adım öne çıkıyor.

   Yanıtla

Yorum Yap