Görevleri Yap ve Anketleri Doldur Para Kazan

Görevleri Yaparak ve Anketleri doldurarak dolar ile para kazan. 2007’den beri faal olan, yani yaklaşık 11 yıldır güvenlirliğini ıspatlamış bir siteyi tanıtacağım.

Hiçbir para yatırmadan isterseniz bazı görevleri yerine getirerek isterseniz listelenmiş veya size sunulan anketleri doldurarak para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Web sitesine buradan kayıt olabilirsiniz. (Kayıt olurken kadın seçeneği seçerseniz daha çok anket gelecektir.)

Yandaki gördüğünüz gibi bir kayıt ekranı çıkacak. Bu alanı doldurmadan önce yukarıda parantez içerisinde belirttiğim gibi, kadın profilinin kazandırma şansı daha çok olduğunu göz ardı etmemenizi tavsiye ederim.

Kayıt alanını doldurduktan sonra, bir Username yani kullanıcı adı da seçiyoruz ve alttaki 2 kutucuğu seçili hale getirip “Join Now” Butonuna tıklıyoruz. Ardından e-posta adresimize kısa bir süre sonra onay e-postası geliyor. Gelen e-postaya “Verif Email” diyerek onaylayıp ardından profilimizi doldurabiliriz.

Günlük 1 ile 10 arasında anket veren web sitesinde. Anketin süresine göre, anket başı 0,10$ ile 2,00$ arasında para kazanabiliyorsunuz. Ayrıca anketler genellikle kolay ve keyifli oluyor.

Ödeme yöntemi olarak; Payoneer veya Skrill ile paranızı banka hesabınıza çekebiliyorsunuz.

TAKTİKLER VE DETAYLAR:
1- İstenilen kişisel bilgiler için tutarlı olmalısınız. Farklı yerlerde farklı cevaplar vermeyin.
2- Kadınlara daha fazal anket geldiği için cinsitey bölümünde kadın seçilmesi daha fazla kazanç demektir.
3- Maddi durum olarak abartmadan iyi bir kazanç getirisi sağladığınızı seçerseniz daha iyi olur.

Bu sisteme kayıt olanlar konuya yorum olarak kayıt olduğunu yazarsa sevinirim.
Clixsense referans kodunuzu sosyal ağlarınızda paylaşırsanız extra bonus kazanabilirsiniz.

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

Görevleri Yap ve Anketleri Doldur Para Kazan” için 11 yorum

 • 4 Ekim 2018 tarihinde, saat 10:20
  Permalink

  Merhaba, ben daha önce böyle bir şey denemiştim. Hatta üye de oldum ama anketlerin sonu gelmedi, para kazanma kısmında da sıkıntı oldu sanki. Sıkıntı derken para vermemezlik değil de hesabımda geç gördüm yada az geldi miktar. Sonra usandım ve bıraktım.

  Eğer bu işte hakikaten kendinizi iyi ve güçlü hissediyorsanız bence üye olun ve makalede yazılanları yapın. Biraz sabır gerektiren bir iş. Ama sonunda kazanırsınız. Para çekme limitlerinin olduğunu düşünüyorum, alt limit vardır sanırım. Örneğin 20$ olmadığı sürece çekemezsiniz.

  Bol şanslar!

  Yanıtla
  • 4 Ekim 2018 tarihinde, saat 21:02
   Permalink

   Bu durum malesef çoğu anket ve para kazandıran web sitesi için hemen hemen benzer. Ben bu yüzden ince eleyip sık dokuyarak ödemeleri olabildiğince aksatmayan ve 2007’den beri faal olan para kazandıran anket sitesini tanıttım. Umuyorum ki ileriki dönemde herhangi bir yanlışlığa mahal verilmez.

   Diğer yandan sınır yani limit ödeme olmasının belli bazı gereklilikleri var. Örneğin youtube’dan para kazananlar olsun ki Adsense’den internet ortamında para kazananlar olsun Adsense’in belirli bir limiti geçtikten sonra ücret verdiğini bilirler. Bunun en büyük sebebi işlem ücretinin olabildiğince az olması ve işlem sayısını da olabildiğince azaltmak. Durum böyle olduğunda bunu kötü yönde kullananlar da var tabiki malesef. Ama demin verdiğim örnekten yola çıkarsak bunu en büyük firmalar dahi yapmak zorunda.

   Yanıtla
 • 5 Ekim 2018 tarihinde, saat 23:07
  Permalink

  Daha önce bir çok anket sitesi denedim fakat ne yalan söyleyeyim hiç bir zaman kazanamadım. Nedense yapılan bir çok yorumda kazandım diyen oluyor. Ben hiç rast gelmedim kazanacağım sitelerde.

  Yanıtla
 • 8 Ekim 2018 tarihinde, saat 07:32
  Permalink

  çoğu anket sitesi kullanıcılarına fazla kazandırmıyor bu bir gerçek. güvenilir bir anket şirketi bulmak da aşırı zor olduğundan herkese google anketler uygulamasını öneririm. sizlere anket verecek kişi google olduğundan ödeme almadım gibi bir sorununuz kesinlikle olmaz.

  Yanıtla
  • 8 Ekim 2018 tarihinde, saat 17:24
   Permalink

   Google’ın anket ile para kazandırma uygulamasının biraz farklılıkları var. Öncelikle Türkiye için bu özellik açık değil bu yüzden VPN ile kaçak yolla giriş yapmanız gerekiyor. Diğer yandan kazanılan para ile ancak Plat Store’dan bişeyler almanıza yarıyor. Kısacası henüz Türkiye için yeterli düzeyde değil ancak aldığım duyumlara bakılırsa Türkiye pazarına da girecek. Eğer öyle birşey olursa bunu da sitemizde yayınlayacağım.

   Yanıtla
 • 11 Ekim 2018 tarihinde, saat 20:45
  Permalink

  Anket sitelerinin güvenilirliğinden ben biraz şüpheliyim. O kadar zaman harcayığ fazla bir kazanç saglayamamanın yanı sıra ödemelerde de genelde problem yaşanıyor. Harcadığımız zamana yazıkoluyor ne yazıkki

  Yanıtla
 • 11 Ekim 2018 tarihinde, saat 20:50
  Permalink

  Güzel tavsiyeler için teşekkür ederim kendi adıma. Güvenilir bir anket sitesi bulmak zor zira.Her ne kadar anket başı ücret yine düşük de olsa günde bi yarım saat ayırsam günün hasılatını elde ederim. Bence gayet makul bir seçenek

  Yanıtla
 • 11 Ekim 2018 tarihinde, saat 22:30
  Permalink

  Bana göre para kazanma yöntemleri arasında size hiç bir şey kazandırmayacak bir yöntem varsa oda anket doldurmadır. Kaç tane anket sitesi ile deneme yapsam da sürekli size uygun anket bulunamadı cevabını alıyorum. 1 yılda 20 TL kazanabilirsiniz. Türk siteler ile olucak bir iş değil.Sadece google anketi tavsiye ederim. Buradan gelen TL yi google playde kullanabiliyorsunuz ve her gün anket geliyor.

  Yanıtla
 • 12 Ekim 2018 tarihinde, saat 19:44
  Permalink

  Bu zamanda güvenilebilir anket sitesi bulmak zor çünkü bir gün girdiğine bazen ikinci gün giremiyorsun bile fakat clixsense yi ben uzun zamandan beri bilirim fakat çok düşük meblalar ödemekte biraz ücretleri arttırsa güzel olur.

  Yanıtla
  • 20 Ekim 2018 tarihinde, saat 21:12
   Permalink

   clixsense yi yrtdışında kullanan bir arkadaşım var onlara ücretleri gayet iyi veriyorlarmoş ben de vpn açıp o şekilde bir deneme yapacağım.

   Yanıtla
 • 21 Ekim 2018 tarihinde, saat 21:14
  Permalink

  Kadınlara daha fazla anket geldiğini ben de birçok arkadaşıma iddia etmiştim ama kimseye inandıramadım. Cidden bu konuda bir farklılık var. Genelde anket konuları bayan alışverişine ya da meraklarına yönelik olduğundan bu durumu çok yadırgamıyorum. Yine de aksi olmasını tercih ederdim.

  Yanıtla

Yorum Yap