Bitcoin Nasıl Alınır? BTC Satın Al

Bitcoin Nasıl Alınır?

Bitcoin (BTC) satın alma işlemini havale/eft veya kredi kartıyla yapabilirsiniz. Ancak en ucuz fiyat ile almak ve güvenilir bir borsa ile çalışmak bu konuda oldukça önemli zira borsadan borsaya fiyatlar oldukça oynak olabiliyor.

Bitcoin Kredi Kartıyla Nasıl Alınır?

Kredi kartı ile BTC Satın Almak için en ucuz yöntem ve en kaliteli borsa olarak Binance ‘ın yanı sıra Bitcoin Türk borsaları olarak Bayebit veya Coiny borsaları ile satın alabilirsiniz.

Bitcoin Havale/Eft ile Nasıl Alınır?

Bitcoin Satın Almak için bir diğer yöntem havale/eft yöntemiyle satın almak için Türk borsalarını kullanmanızı tavsiye ederim.

Bitcoin Türk Borsaları:

1- Bayebit
2- Coiny
3- Coinzo
4- Bitmatrix
5- BtcTurk
6- Paribu

Bitcoin Yorum

Bitcoin (BTC), yeni bir ödeme sistemi ve tamamen dijital bir para birimi sağlayan bir konsensüs ağıdır. Kullanıcıları tarafından desteklenmektedir, çalışmak için merkezi bir yetki gerektirmeyen bir eşdüzey ödeme ağıdır. 31 Ekim 2008’de “Satoshi Nakamoto” takma adı altında faaliyet gösteren bir birey veya grup, Bitcoin Whitepaper’ı yayınladı ve şöyle açıkladı: “Tamamıyla eşler arası elektronik para sürümü, çevrimiçi ödemelerin bir finans kuruluşundan geçmeden doğrudan bir taraftan diğerine gönderilmesine olanak sağlar

Fiyatı (USD) 10361.77 USD
Toplam Piyasa Değeri 185,855,764,391 USD
Piyasadaki Arz Adeti 17936675 Adet
Maksimum Arz Adeti 21000000 Adet

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

Yorum Yap