Anket Doldurarak Para Kazan

MarketAgent web sitesi ile anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

Hemen Kayıt Ol ve ilk anteki doldurarak para kazanmaya başla. Minimum 2 Euro ödeme tutarı çekebiliyorsunuz. Üye olduğunuz anda zaten 1.5 Euro hediye veriyor. Dolayısıla üye olup ilk anketinizi doldurduğunuz anda ödemenizi çekebiliyorsunuz. Ödemeleri Skrill ile alabiliyorsunuz.

MarketAgent ile daha fazla anket doldurarak daha fazla gelir elde etmek için yapmanız gereken en önemli şey profil bilgilerini olabildiğince geniş tutarak her alanı doldurmak. Böylece hedef odaklı olacağınız için size daha fazla anket seçeneği gelecektir.

Bu web sitesi anket ile ödeme yapan güvenilir bir site olup ödemeleri 24 saat içerisinde yapıyor. Siteye üye olmak zaten kolay. Üye olduktan sonra e-posta adresinize onay geliyor. Bu onaylama e-postası’nın gelmesi bazen 3-5 dakika sürebiliyor.

Kazanç anket başına ortalama 0,10 ile 2,50 Euro aralığında oluyor. Bu kazanç oranı anketin genişliğine bağlı olarak değişiyor.

BU SİSTEMİN AVANTAJLARI NELERDİR?
Öncelikle tabiki gelir sağlıyorsunuz.
Ödemesi kanıtlanmış olması
24 saat içerisinde ödemeleri teslim etmesi.
E-posta adresinize spam ve reklam postaları atmaması.

Bu site ile ilgili aklınıza takılan her konu için mesaj yazabilirsiniz.

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

Anket Doldurarak Para Kazan” için 2 yorum

 • 15 Ekim 2018 tarihinde, saat 18:59
  Permalink

  kazanç düşük olarak gözükse de euro üzerinden verildiği için bize gelişi oldukça güzel bence. arkadaşların denemesini tavsiye ederim

  Yanıtla
 • 27 Ekim 2018 tarihinde, saat 22:02
  Permalink

  ödemeleri 24 saat içerisinde hızlı bir şekilde bizlere ulaştırması oldukça güzel bir uygulama. bu nedenle hızlı olmasından dolayı herkese tavsiye edebilirim.

  Yanıtla

Yorum Yap