Anket Doldur Coin Kazan

Okuma Süresi: 2 dakika

Anket doldurarak coin kazanabileceğiniz bir sistemi tanıtacağım. Bu sistem tıpkı anketörler gibi size bazı anketler yaptırarak token kazandırıyor. Ancak klasik anketlerden bir farkı var ki o da bu sistemin misyonunu oluşturuyor. Örneğin facebook veya instagramda profil açıp like’lar gönderirsiniz kim kazanır? Çeşitli reklamlar görürsünüz ayrıca seçenek olarak birşeylere tıklarsınız ancak sadece sistem sahibi veya içerik üreticisi kazanır size zırnık koklatmaz. Burada ise win win yani beraber kazanalım minvalindeki bu sistem ile beraber anket doldurdukça coin kazanıyorsunuz.

Anketler ingilizce ancak çok basit. 3-5 saniyelik anketler (Adidas mı Nike mi? gibi anketler) ve her anket sonucunda 3-5-8 civarı token veriyor. 1 Token 190 satoshi. Üst üste anketleri doldurarak token kazanmaya devam edebiliyorsunuz.

Insights Network, anket ve veri satanlara karşı oluşturmuş olduğu bu misyon ile gayet başarılı, çünkü kripto’yu gerçek hayatta kullanılacak hale getirecek bir proje ile gelmişler. Whitepaper’ını da okuyabilirsiniz gayet bilgilendirici.

Whitepaper Linki:
https://s3.amazonaws.com/insightsnetwork/InsightsNetworkWhitepaperV0.5.pdf

Kısaca Detay Anlatıyım: Ortalamaya vuracak olursak 2-3 dk’da 10 anket tamamlasanız 50 Instar kazanırsınız. Özellikle de hiç Bitcoin almamış olup çekinenler için de güzel bir fırsat. 1 günde zengin etmez ama 1 ayda her gün 3-5 dk harcayarak borsalarda al-sat yapabileceğiniz ve bu vesileyle bu işi öğrenebileceğiniz hatrı sayılır birşeyler elde edebilirsiniz.

Sizi üzebilecek tek kötü yanı KYC istemesi. Örneğin ehliyetinizin önlü arkalı fotoğrafı ve sizin herhangi bir fotoğrafınızı koyarak coin kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Kayıt olduktan sonra anketler hemen gelmeyebiliyor 24 saat içerisinde Activities bölümünden anketleri göreceksiniz.

Kayıt olmak için Tıkla

Instar Token en çok kullanılan borsalardan biri olan Bibox borsasında işlem görüyor eğer bu borsaya kayıtlı değilseniz; Bibox Borsası Kayıt

parakazan

parakazan

Para Kazan web sitesi finans yazılımları sunan bir firma olup 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Para Kazan ismiyle yolumuza devam ediyor ve ücretsiz sunum hizmetleriyle kullanıcılarımızla bütünleşiyoruz.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Yapılan yorumlar
0 Yorum cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En ateşli yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Sümeyye Nur Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Sümeyye Nur
Ziyaretçi
Sümeyye Nur

Instar Wallet Nedir?
“Insights Network, kişilerin ve kuruluşların güvenilir, uyumlu ve karşılıklı olarak yararlı bir şekilde veri alışverişinde bulunmalarını sağlayan merkezi olmayan veri alışverişi için güvenli bir altyapı inşa ediyor.”
“Merkezi olmayan depolama, dijital para birimleri ve akıllı sözleşmelerdeki son gelişmeler, pazarlama araştırması yapmak ve tüketici verilerini güvenli bir şekilde depolamak için merkezi olmayan, teşvik edilmiş bir platform oluşturmamızı sağlıyor.”